www.sudzibas.lv Hair Baltic Sliktā attieksme

Hair Baltic - Sliktā attieksme

Ieprieksejā dienā pierakstijos, ierados noteiktajā laikā, bet izradījās, ka vēl man friziere nav beigusi ar ieprieksējo klientu, bija jāpagaida. Nu, neko pagaidisu, vienīgi tur apsēsties gan nebija kur, nu arī nekas, esmu sportisks calis, pastāvēsu. Pēc kāda brītiņa redzu nāk kāds maza auguma aplīgs melnādainais vīriets, ap 40g, un steidzīgi ieskrien salonā pie adminstratores un kau ko angliski sāk pieklusināti blaut uz viņas, un otras loti liela auguma sievietes, kas kā uzzināju ir salona vadītāja. Kad tā kārtigi bija nolamājis viņas, tad kārta bija manai frizierei. Neskatoties, ka vēl kreslā sēz kliente, niga pamatigi saka ar saviem "f... U apmētāt arī viņu.Kad bija beidzis lamāt arī viņu, tad ieskrēja kadā dziļakā telpā, no kuras iznesa kaut kādu kasti, kura pusceļā izkrita, tas laikam viņam bija pedejais piliens, jo viņs atkal paņemot ieplēsto papira kasti ar kārtīgu metienu uzmete to uz adm. Galda, tā ka pat daļa satura izripoja nabaga pārbiedētajai meitenei klēpī, tad vins pagriezās pret apaļīgo vadītāju, uzkliedzis tai "f... U", izgāja no salona.Pēc viņa lēenām, kā ēna izgāja manas frizieres kliente. Nu es laimigs varēju frizēties, bet skatos mana frizētāja aizgūtnēm elsodama raud. Nu, moins, kā te lai frizejos!? Sarunāju citu dienu. Tā ka salons intresants!Secinājums - kalpot sāk baltie melnajiem!

č Čoms 20.03.2011

Lūk arī pirmie ziediņi!Tā būs mācība tiem, kuri krievvalodīgos uzskata par visa ļaunuma sakni.Melndirsainie jums parādīs, kas ir īstie saimnieki!

T toČoms 20.03.2011

Tas, ka kāds angliski runājošais tā skarbāk parunāja angliski ar darbiniecēm, laikam nozīmē, ka tagad nāks angļi, sēklas grauzdami, izsniegs visiem angļu pases, visiem būs angļu ģimenes ārsti, ielu nosaukumi būs angliski, vadošā būs leiboristu partija u.t.t.Nezinu kā jūs, bet es jau trīcu, jo Coms man atvēra acis. Tas jau nekas, ka tas anglis te neilgu laiku dzīvo, bet krieveļu okupantu plukatas-visu mūžu. Varbūt jāskrien krievu nelegālim atsūkāt? Varētu, bet tur jau Coms aizņēmis.

č Čoms 20.03.2011

Tev puikiņ vēl mātes piens uz lūpām.Sūdzībā bija rakstīts par nigeru, kurš runāja angliski.Cik esmu pēdējos gadus bijis Rīgā, neesmu redzējis nevienu patriotu, visās firmās vienīgi krievvalodīgie.Laikam patrioti tālāk par ateju mazgāšanu netiek laisti, lai zina īsavu īsto vietu,

H Homītis 20.03.2011

Jums patriotiem gan ir labi, kamēr atsūkājat nēģerim, krievs jūs ņem dirsā, un tā visu mūžu.Latvija ir kā veca mauka, no laika gala ir nepieciešams, lai kāds tai kāptu virsū, zviedrs, krievs, vācietis, polis, nēģeris, un jums patrioti par to atliek vien lepoties.

E Eseessesesesesees 20.03.2011

Nesatraucies, Coms ir iistens padomju produkts, kurs katram krievam ir gatavs pakalju bucot. Nostalgiski kaveejas aizgaajusajos laikos un kad iemet 100 gramus, tad internetaa raksta. Iemet diezgan biezi, jo raksta diezgan biezi. Katram no Latvijas izbraucosajam zemenju lasiitaajam noveel veiksmi jaunajaa miitnes zemee, cerot, ka jo vairaak latviesu izbrauks no valsts, jo lielaakas krieviem iespeejas veeleesanu celjaa atkal nonaakt pie varas un taadejaadi atjaunosies vinja iemiljotie krievu laiki. Ko vecais ir aizmirsis, ir tas, ka sociaalisms un visas ar to saistiitaas garantijas ir beigusaas, ka Krievijaa tagad plosaas kapitaalisms un cilveeki dziivo veel trakaak nekaa pie mums. Neviens Tev tavu nedapelniito pensiju lielaaku nepataisiis, par to vajadzeeja domaat agraak.

Bet ar to salonu ir taa, ka tur iipasnieki ir visai neizskatiiga, bet uznjeemiiga latviete, kura ir nopreceejusi to melno, ir vinjiem arii 2 beerni . Kaadreiz diezgan biezi tur iegriezos taisiit nagus, bet veel pirmskriizes laikos cenas palika absoluuti nenormaalas - ap 40, - ls par nagu komplektu, bik taa kaa par traku, paarstaaju tur iet. Personaals vinjiem tur ljoti iebiedeets, tiek tiranizeets, kaa viena no friziereem izteicaas - cik smuku darbiniecu nav atlaists tikai taapeec, ka melnis taam uzmaniibu izraadiijis, bet sievai tas nav paticis. Stastus par vinja kretiinisko iztureesanos pret personaalu esmu dzirdeejusi n-tos, tad, kad tur biezaak piestaigaaju, pasu gan satikt nesanaaca, man pat buutu gribeejies, jo ja redzeetu, ka vins pret darbinieceem attiecas taa, kaa teemaa aprakstiits, es vinjam vinja pasa maates valodaa taadas struzkas nodotu, ka sis pa taisno uz Riigas Starptautisko lidostu aizskrietu un pazustu Aafrikas virzienaa...

E Eseessesesesesees 20.03.2011

Bez tam, Com, pirmie ziedinji par melno invaaziju LV, bija noveerojami gadus 5-7 atpakalj, kad ap plkst. 19tiem Liigo vakaraa Plavnieku pukju tirdzinjaa (nejautaa kaapeec, :)) paardeveejaam no pukjuzirnjiem luudzu man uzpiit vainadzinju un kameer gaidiiju, man garaam ar diviem plastmasas iepirkumu maisinjiem rokaas pavilkaas viens melnais. Atceros, ka asini man tas uzsita nenormaali un nodomaaju, ka, luuk, saadaa veidaa - caur izmisusaam, naivaam un vientuljaam sievieteem visi sie muudzi muusu valstii arii ievilksies, bet, kaa pats redzi, ja jau liidz sim nekaada briesmiiga invaazija veel nav notikusi, tad visticamaak arii nenotiks...guli mieriigi!

č Čoms 20.03.2011

Es jau teicu, ka tu deri visām šķirbām par zatičku, kur nu vairs zemāk nolaisties.Man tevis žēl!Un kādi marsieši tevi ir taisījuši, ka tik lecīga?Domāju, ka tādi paši komunisma cēlāji kā es, nu tad viņiem arī piestādi savas pretenzijas.Vienīgi, varbūt tavu mammu apsēkloja kāds kolhoza vetārsts mākslīgi no palaga sakasītās spermas.

č ČangalsPleška 21.03.2011

Na4inaetsja opjatj! Prosnulosj govno!

K kaspars 21.03.2011

manaa rakstaa vairaak noraade bija par to, ka tas niga pilniibaa ignoreejot klientu klaatbuutni lamaja savas darinieces pieaugosi skalja tonii.
tas, ka okupanti plust ieksaa un perk nekustamos iipasumus rigaa ar rigas" urlu karalja" laipnu atlauju, taa ir lieta par kuru sai rakstaa netika nekas mineets. skaidrs, ka tas ir daudz ljaunaak.

V Vika 21.03.2011

Vot tā! Padomju laikos mēs (skolnieki būdami) aizstāvējām un aizstāvējām nabaga nēģerīšu tiesības, un lūk pateicība :)

T ToGita 21.03.2011

Un tagad nabaga nēģerīši taisās sniegt palīdzīgu roku nabagajiem latviešiem.Tu varbūt arī gribi naudas aizdevumu?Tad šinī pašā portālā atrodi viņu koordinātes, un nosūti savus bankas rekvizītus.Rezultātā beidzamais santīms no tava konta aizplūdīs tālēs zilajās.Ja ar krieviem vēl varēja sadzīvot, bet ja šī melnā sērga būs vairumā, mums Latvijā vietas vairs nebūs.

č Čoms 21.03.2011

Toties latvju zeltenēm nebūs jābrauc uz tālo Īriju, vai Angliju pēc bagātiem preciniekiem-tie paši baltā zirgā atjās aplaimot visas gribošās.

Akdievs, kā var apmelot labu salonu, kur esmu klients jau daudzus gadus. "Duras" gadās jebkurā kolektīvā, un uzņēmējiem nervus besī arī ne pa jokam mūsu valstī.., tā ka nav brīnums, ka dažreiz neiztur nervi. Bet salona īpašniecei gan nav ne vainas - nav ne liela, ne greizsirdīga .., ko var muldēt, piedodiet . Eju un iešu tikai uz to salonu. Sirsnīgi, radoši cilvēki - arī tas melnais ir ļoti kolosāls cilvēks!

K Kaulainā 31.03.2011

A tu nezini kāds viņam loceklis?Runā, ka visiem nigeriem tie esot grandiozu izmēru.

K Kitija 02.12.2011

Paldies jaukajām meitenēm - Agnesei-mati, Sintijai - nadziņi, Elīnai - skropstiņas..nesaprotu, ko te sūdzas lielākā daļa, laikam pielāgojas lapas nosaukumam...Mans viedoklis - personāls strādā ekselenti. Agnese manus kapitāli sabojātos matus ir laika gaitā atveseļojusi, tie sāk izskatīties skaisti, dabīgiem esot; Sintijai netrūkst izdomas nagu dizainam un gela nagu kvalitāte ir ekselenta, nekas nekrīt nost, lai kādus sadzīviskus darbus veiktu; Elīna skropstu pieaudzēšanu veic ar tāādu rūpību..atzīšos-pirmo reizi man pēc dažām dienām skropstas bira nost, salons prifilaksi pilnībā atmaksāja..
Un admina meitenes ir ļoti laipnas, draudzīgas un pretimnākošas, jo neesmu no tiem punktuālākajiem klientiem un reizēm pat atceļu pieteikumus..bet meitenes draudzīgi pielāgo varinatus.

Paldies Jums, meitenes. Dariet savu darbu tik pat skaisti arī turpmāk.

Ar cieņu,
Kitija.

P.S.
Nesapratu to tēzi par attieksmi...es piekrītu visam labajam, bet šī lapa laikam domāta kā sūdzībām...tapēc laikam jāiezīmē - "nepiekrītu"...sūdzībām. :)

P.S.2
Es nespēju spriest par citām darbiniecēm un darbiniekiem..bet, cik esmu vērojusi no malas, jo ik pa reizei šajā salona pavadu vairākas stundas, pārsvarā šā salona darbinieki strādā ar sirdi un dvēseli...un kā ar bērniņiem apietas, kuriem bail no šķērēm un matu griešnas - mīļi un saaudzīgi, un saprotoši.

P.S.3
Esiet pozitīvāki, tauta!!! :)

K Kitija 02.12.2011

Kaulainā- atrodi kādu Nēģeri un pamēģini tā locekli, ja reiz ir tāda interese...netaisi šeit seksa saitu!!! :d Tu taču neesi tik degradēta dāma :)