Hagbergs - Zagļi

Hagbergs kopš 2019. Gada apsaimniekoja objektu hausmaņa terases purvciemā. Apsaimniekošanas pakalpojumi netika sniegti atbilstoši līguma nosacījumiem, bija nekvalitatīvi, personāls visu laiku mainījās un komunikācija bija viszemākajā līmenī. Ļoti satrauca arī fakts, ka kopš 2019. Gada uzņēmums ir atteicies sniegt pārskatu par māju uzkrājuma fonda izlietojumu.
2023. Gadā vasarā nolēmam nomainīt apsaimniekošanas uzņēmumu, kas bija pareizs lēmums, jo beidzot objekts tiek apsaimniekots. Taču hagbergs, uzņēmums, kas piedalās valsts iepirkumos piesavinājās uzkrājumu fonda līdzekļus (~8000eur) , kopš 01.09.2023 neatbild uz oficiālam vēstulēm, nepārskaita līdzekļus jaunam apsaimniekošanas uzņēmumam, nedod nekādus skaidrojumus, atsakās uzrādīt atskaiti par fonda izlietojumu par visu periodu. Ja jūs apsaimnieko šis uzņēmums esiet ļoti uzmanīgi, pieprasiet uzrādīt atskaiti par izlietojumu un viņi to sniegs. Neuzticiet viņiem savus līdzekļus, ja nav velmes nodarboties ar savu līdzekļu iekasēšanu ar policijas un tiesas palīdzību.

K