www.sudzibas.lv Gvido kondicionieru remonts Slikts serviss, slikta attieksme, klienta maldināšana

AtrisinātaGvido kondicionieru remonts - Slikts serviss, slikta attieksme, klienta maldināšana

Ļoti dārgs, nodevu mašīnu no rīta, dabūju otrās dienas pustdienlaikā un ar skandālu, jo manai mašīnai priekšā bija izjaukta cita mašīna, solot man, ka dabūšu līdz pirmās dienas vakaram. Darbiniekiem deguni gaisā, ļoti nelaipni, otreiz nekad uz turieni nebraukšu, trubiņas metināšana un uzpildīšana 205 eiro un garantija 3 mēneši uzpildei, citās vietās lētāk un gads kā min garantija. Nebrauciet uz turieni

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Vilnis2904 08.04.2017

Mašīnu dabūju otrajā dienā, tikai personiski ierodoties, pa telefonu teica, ka vēl nav gatava, izrādījās, ka manaiašīnai bij aizšķērsojusi ceļu cita izjaukta mašīna, bet telefoniski sakot, ka nav vēl gatava

V