Guzala Sugatova, SIA BF-ESSE - Neētiska rīcība

2016.gada 30.decembrī zobārste Guzala Sugatova no SIA BF-ESSE izrāva mana brāļa sievai viena zoba vietā divus zobus un noklusēja šo faktu. Mājās, kad brāļa sieva izteica savas aizdomas par nodarījumu, mēs, pārskaitot zobu, secinājām, ka tiešām iztrūkst vēl viena zoba. Brālis ar sievu atgriezās tajā dienā zobārstniecībā pie ārstes, lai saņemtu paskaidrojumus. Ārste tik varēja pateikt, ka otrs zobs pats izlecis ārā un ka viņa negribējusi satraukt meiteni, tāpēc otru zobu nav rādījusi. Brālis uzrakstīja sūdzību par šo ārsti Latvijas Zobārstu asociācijai. Ceram uz taisnīgu spriedumu.

V

P Pretenzija Pretenzija 01.02.2017

Lai veicas ar rezultātu.

A Andris. 24.05.2018

Biju pierakstījies pie šīs ārstes, pirms izlasīju šo atsaukmi.
Pierakstu atceļu, jo uzskatu - ja ārsts kaut ko noklusē, tas ir ārpus ārsta ētikas (un kā lai šādam ārstam vispār var kaut ko uzticēt, zobi nav auto riepas mainīt). Var jau visādi gadīties, bet noklusēt nedrīkst. Acīmredzot šāda rīcība nav vienreizējs gadījums, jo ja cilvēks ir godprātīgs tad ir un ja nav tad nav.

V vladap 24.05.2018

Es noteikti arī neietu pie šāda tipa ārstiem. Ārste turpina strādāt, tas nozīmē, ka viņai nekas par to nebija.

V vladap 06.03.2019

Ir pagājuši vairāk nekā divi gadi no starpgadījuma (ko izraisīja zobārste Guzala Sugatova) ar mana brāļa sievu. Pa šo laiku notika daudz kas. SIA BF-ESSE piedāvāja kompensāciju 50 EUR apmērā par nepamatoti izrauto zobu, falsificētajiem datiem ambulatorajā kartiņā, ko atteicās brāļa sieva pieņemt. Brāļa sieva uzrakstīja iesniegumu Ārstniecības risku fondam (2017.gada rudens sākumā), šodien saņēma kompensāciju, lai varētu ielikt zoba implantu.

S santamaria 16.01.2021

Ļoti laba ārste, strādā ātri un kvalitatīvi, plombas tūrās vairāk nekā divdesmit gadu. Es un manas divas meitas ārstejam zobus tikai pie viņas.