Gutenberga Hotelis - daba intervija

Labdien!
Gribēju pabrīdināt visus, kas iet uz pārunām viesnīcā Gutenbergs.Lai apruņojās ar pamatīgu izturību. Mani pieņēma viesnīcas īpašniece, kurā sākumā likās jauka kundze, bet kad sāka jautāt par mani. Uzdeva jautājumus, kas neattiecās uz vēlamo darba amatu. Sīki uz smalki izprasīja par manu attiecību stavokli, vai man ir draugs, cik ilgi kopā, vai precēsimies? Par maniem vēcākiem- kur dzīvo, vai strāda? Pārmeta, ka tā nav profesija, ko esmu izvēlējusies studēt. Tākā es vairākus mēnešus nestrādāju, viņa prasīja, kas mani uzturēja? Pārmeta, vai man kauns nav, ka dzīvoju tos dažus mēnešus uz cita rēķina? Paskaidroju, ka veselības dēļ nestrādāju, bet viņa vienalga turējas pie sava ka esmu uzdzīvotāja. Un beigās nosauca mani par slinku un vieglprātīgu, nesaskatīju iemeslu, lai viņa dažu minūšu laikā nonāktu pie tāda secinājuma.
Pēc darba intervijas garīgais bija sabojāts uz visu dienu, esmu bijusi uz vairkām intervijām, ši darba intevija bija vis drausmīgākā pieredze. Nebiju saskārusies ar tik iedomīgu, aukstprātigu sievieti.

I

S smilga4444 10.04.2013

Klau, tu pat rakstīt nemāki, kur nu vēl uz Gutenbergu sataisījies.Tur tak viss augstākajā līmenī.Un kāds tur brīnums, ja viesnīcas īpašniece tevi tur zondēja.Nevar tak tik prestižā viesnīcā ielaizt kuru katru, pēc tam būs jālasa garasa vēstules no apmeklētājiem un šeit sudzibas.lv

R riina 10.04.2013

Tādu tos saucamos darba devējus mēslus, šeit pietiek .

N Navaruizdomatniku 10.04.2013

Uz kādu amatu gāji pieteikties?

R riina 11.04.2013

Uz apkopējas !

L Lelle Bez Matiem 11.04.2013

Tev jāpriecājas ka netiki darbā pie tik pretīgas personas! Tā arī vajadzēja pateikt, ka esi nākusi pieteikties uz darbu, nevis savu privāto dzīvi apspriest!