Gustavs Prancans - Krāpšana

Labdien!
Pirmo reiz mūžā saskāros ar krāpšanu feisbukā, vēlējos nopirkttelefonu meitai telefonu pa lēto un iekritu:)
tiešām līdz šim esmu ļoti kārtīgi pārbaudījis cilvēkus, bet šoreiz uzrāvos uz tā saucamā naudas mūļa Gustavs Prancāns no Lietuvas.
Solījās atsūtīt telefonu, bet sanāca aizsūtīt naudu par velti, izjautāju viņu kārtīgi vai nav krāpnieks?
Viņš samulsināja ar atbildēm, kad profils reģistrēts jau sen (uzreiz nepārliecinājos)
kad vienīgā banka viņam ir revolut, bet var nosūtīt gan no seb, gan no citadeles. Par cik neesmu minēto banku klients tad izvēlējos revolut uzskaitīju tur naudu un nosūtīju uz Gustavs Prancāns rekvizītiem.
Tai mirklī jau likās aizdomīgi tas, kad ar mokām izspiedu viņa superīgo epasta adresi: [slēpt]@gmail.com - aizdomīga vai ne, bet tā kā nebija laika pārbaudīt datus un internetā uz ātro iemetot neko sliktu nemanīju tad naudu nosūtīju.
Lt11 3250 0466 5807 7929
gus
Gustavs [slēpt]@gmail.com

grēks pat tagad rakstīt, jo tai brīdī kad slēdzu šo muļķīgo darījumu nomira viens tuvs cilvēks un par to uzzināju tieši 10 sekundes pēc darījuma, bet nu ievietot informāciju lai krāpnieks nevarētu turpināt vajadzēja.

Šobrīd viss, pielikumā vēl dažas bildes no sarakstes ar Gustavs Prancans!
Nedz izsekošanas kodu no omnivas nedz pašu telefonu saņēmis neesmu.

I

Joe Rogans👽 30.09.2022

Kas ir “naudas mūlis”?
"Naudas mūlis" ir persona, kura nodod (elektroniski vai skaidrā naudā) no trešās personas saņemtu naudu citai personai, saņemot par to komisijas maksu.

Good Intentions 30.09.2022

facebook, gmail, revolut, lietuva - pilnīgi nekas aizdomīgs.

J Jānis R (TuMā) 05.10.2022

Līdz šim visa iepirkšanās bija veiksmīga līdz "GUSTAVS PRANCĀNS" neatsūtīja Makita instrumentu - 92 gab, kas arī atbilda aptuvenai tirgus cenai.
Profils sen taisīts, bildes OK, bet atsauksmes nepārbaudīju - vajadzēja.

Tad nu vēlos norādīt, ka šis cilvēks turpina savus krāpniecības darbus.
Ekonomiskā krīze iet pilnā sparā un krāpnieku izskatās būs arvien un arvien vairāk.

Esam uzmanīgi

E Edgars28 18.10.2022

Tiko uzkāpu uz tā paša grābekļa uz kura jūs, tikai man viņš nosūtīja rekvizītus uz Gustava Donina vārdu.
Esiet uzmanīgi.