www.sudzibas.lv Gustavs Ketlers un Tomass Holsts Īrnieks Gustavs Ketlers- esiet uzmanīgi!

Gustavs Ketlers un Tomass Holsts - Īrnieks Gustavs Ketlers- esiet uzmanīgi!

Ar īrnieku Gustavu Ketleru- esiet uzmanīgi! No sākuma maksā, tad darbā it kā aizkavējas alga, kas nav taisnība, jo tiek sazvanīts priekšnieks.
Tad paliek parādā par pāris mēnešiem, nomet atslēgas un aizlaižas ar savu dzīvokļa biedru Tomasu Holstu. Par samaksāšnu melo!
Neizīrējiet viņiem neko, ja negribiet viņu vietā segt visu notērēto!

X xhxhxhxgxh 07.10.2018

Kur tad paliek īres nauda par pirmo un pēdējiem 2 menešiem? Ja nemaksā, tad vienkarši jāmet ārā kad ir beigusies nauda par pēdējiem diviem mēnešiem !

A Agnese Izīrētāja 08.10.2018

Not'er'eja pirmo un p'ed'ejo m'enesi, tad "baroja" ar sol'ijumiem,.

N nav nozimes 07.10.2018

Labojiet, lūdzu ja es kaut ko jaucu. Gadījumā šie gudrinieki nav no Madonas? Ja tā tad neko labu par viņiem nevaru pateikt. Skolas laikā jau bija sajūta, ka no viņiem nekas labs nesanāks. Ceru, ka izdosies, viņus atrast un piedzīt parādu.

A Agnese Izīrētāja 10.10.2018

No Madonas!