AtrisinātaGustavs Ādolfs minirestorāns - Servis

Es nezinu nevienu uzņēmumu, kur valda tāda attieksme pret apmeklētāju...Ēdiena kvalitāte un nesamērīgās cenas, es nebrīnos par zili nopīpējušām darbinieciem, paveroties pagalmā top viss skaidrs, kā smirdoša trauku vācēja defilē ap galdiņiem un kronis visam saimniece - monstrs, kas vienmēr staigā biksēs ziema, vai vasara, tā noliek visus pie vietas ar savu bravūru un nekorektumu. Visam pāri valda nauda par katru cenu, nekas vairāk. Kāda te kultūra...Tas viss Mežaparkā...Iestādījuma saimniece Aija Kalniņa tandēmā ar meitu. Šķiet saprāta un takta te maz.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Visvaris 06.06.2016

Sūdzība tiek atzīta par atrisinātu

V

V Visvaris 13.05.2016

Te nav komentāru ,aizejiet un pārliecinieties paši

O Olavs 29.09.2016

Liels paldies par ļoti labi organizētu bēru mielastu! Pozitīva attieksme, garšīgi ēdieni, laba kafija. Paldies visam kafejnīcas kolektīvam! Lai veicas! Olavs

I Ilze Zemvalde 02.02.2017

Paldies, prieks censties!

J Jevgēnijа 24.01.2019

Сегодня дочь купила в 9.00 булочки с ягодами. Это СУХАРЬ с вареньем! И это не в первый раз! Ужасное кафе, умопомрачительные цены! Не сравнить то кафе , которое было при старых хозяевах!