www.sudzibas.lv GUSAR KRĀPNIEKI vergu meklētāji no kosmosa

GUSAR - KRĀPNIEKI vergu meklētāji no kosmosa

Es strādaju firmā Gusar no 1.marta-16 aprlim. Viņi solīja man darba līgumu,apdrošināšanu un algu 1400 eiro neto. Esmu smagās mašīnas šoferis, viss mans nostrādātais laiks parādās čipā
Līdz šim laikam man līguma nav un par nostrādāto laiku viņi aprēķinājuši tikai 520 eiro, bet naudu man neizmaksā, jo es negribu pie viņiem vairs strādāt.
Aizbraukt no šejienes bez naudas es arī nevaru un negribu kamēr naudu nesaņemšu .Iesniedzu tiesā šo firmu par nelegālu darba piesaisti un krāpniecību.ja kādam ar cik man zināms dodat ziņu ,lai arī varētu atgūt savus līdzekļus ko nēsaT SAŅĒMUŠI NO ŠIEM BLĒŽIEM ARMĒŅIEM

Ich arbeitete für eine Firma Gusar vom 1. März bis 16. aprlim. Sie versprach mir einen Arbeitsvertrag, Versicherungen und Löhne 1400 € netto. Ich bin ein LKW-Fahrer, verbrachte meine ganze Zeit erscheinen auf dem Chip
Bis jetzt habe ich keinen Vertrag und die Zeit der Dienstleistung, die sie schätzen, nur 520 €, aber das Geld, das ich bezahlt, weil ich nicht wollen, mehr für sie zu arbeiten.
Um von hier aus ohne Geld gehen, und ich kann und will nicht das Geld nicht bekommen, bis. Reichte eine Klage in der Gesellschaft von illegaler Beschäftigung und Erziehung eines krāpniecību.ja die nach meinem besten Wissen geben Sie eine Nachricht, auch in der Lage sein, um Mittel, die von diesen Crooks getragen gingen armenischen zurücktreten

Требуется водитель категории С на Ивеко 12т по Европе. Работа в Германии полностью официальная. Договор, медецинская страховка, банковская карточка. Просим писать на наш Е-маил мы Вам перезвоним.
Profesija: Autovadītājs

MOB. [slēpt]@wеb.dе
Armen Davoyan

K

K karado 24.05.2013

Я работал на фирме Гусар с 1 марта по 16 апреля. Они обещали мне трудового договора, страхование и заработную плату 1400 евро нетто. Я водитель грузовика, мое рабочее время показывает чип
До сих пор у меня нет контракта и срока службы они оценивают только 520 евро деньги, которые они не платят
Чтобы двигаться дальше без денег и я не могу, и получить деньги. Подал иск эту компанию в качестве незаконного привлечения рабочей силы и мошенничества. Я знаю много жертв, оставьте сообщение также сможетe снять средства, neполученные ot мошенникoв армян

A Aktieris 08.07.2013

Vai šitie ir tie paši ?

K karado 13.07.2013

Jā tie paši šakāļī.tagad gaidu tiesu Vācijā kas prasa laiku Lai dabūtu savu godīgi nopelnīto naudu ko advokāti aprekināja un piestādīja tiesai ar prasību, tas satāda 1500 eu tikai man nerunajot par pārējiem kas tur iekrīt katru nedēļu un mēnesi uz to tie blēži armēņi dzivo
Pārliecinājos ka pie bijušiem PSRS migrantiem nekādā gadījuma nedrīkst iesaistīties un kaut kadus darbus pieņemt, tikai ja saimnieks ir pats Vācietis tad nav problēmu ko solīja to arī sanemsi

A Aktieris 16.07.2013

Lai veicas naudas atgūšanā ! Bet kur tad lai atrod tos tiešos darba devējus - vāciešus ? Visu laiku trāpās tik latviski vai krieviski runājoši starpnieki...