Guntis Birznieks - Krāpšana

Krāpnieks, kas darbojas bez jebkādas profesionālas atbildības - tā ir vienīgā definīcija, kas nāk prātā, raksturojot Gunta Birznieka mikroautobusu nomas pakalpojumus. Kā draugs, kuram tika uzticēts uzdevums atrast transportu vecmeitu ballītei, es saņēmu apstiprinājumu četras nedēļas pirms pasākuma par mikroautobusa rezervāciju. (bildē datumi) mums bija vienošanās par 100 eiro maksu divām dienām, un vismaz uz papīra viss šķita kārtībā.

Tomēr, kad es piezvanīju dienu pirms pasākuma, lai pārliecinātos par detaļām, birznieks parādīja savu krāpnieka seju. Man tika atklāts, ka mūsu jau apstiprinātā mikroautobusa rezervācija ir anulēta. Birznieks skaidri pateica, ka mūsu rezervēto transportu ir iedevis citiem klientiem, kas piesolīja vairāk. (nedomāju ka šo ir būtiski pieminēt, bet mani par šo "izsoli" neinformēja)

lai arī šis neprofesionālais un negodīgais rīkojums mums radīja stresu un neērtības, mēs nepadevāmies. Pēc dažām aizņemtām stundām un intensīvās meklēšanas, mums izdevās atrast citu transporta pakalpojumu, kas piedāvāja mums mikroautobusu pēdējā brīdī.

Gunta birznieka neprofesionālā un krāpnieciskā rīcība bija skaidrs traucējums un liekas galvas sāpes.

Mēs vēlamies dalīties ar mūsu pieredzi, lai citi būtu informēti par iespējamo risku, sadarbojoties ar šo indivīdu.

E