Guntars Simanovičs/DJ Gunčs - Slikts serviss

Guntaru Simanoviču mums ieteica kā profesionālu pasākumu dīdžeju ar 20 gadu pieredzi!Nopriecājāmies,ka mūsu kāzās spēlēs dīdžejs ar tik lielu pieredzi.Kāzas plānojām elegantas,bet tajā pašā laikā ļoti sirsnīgas un mīļas,tuvāko radu un draugu lokā pie dabas.
Guntars ieradās laicīgi,bet centās nogrūzt savas aparatūras salikšanu uz viesmīļu pleciem.Mums ļoti palaimējās ar dzīvās mūzikas grupu,jo šim "profesionālim" neatlika daudz laika izpausties.No pl.24:30-3:00/4:00 viņš lika savu mūziku,ignorējot mūsu vairākkārtējus lūgumus atskaņot mūsu atsūtītās dziesmas (ap 150).Pirts variants,ar krāsainām disko gaismām un ļoti skaļu mūziku!Palūdzām,lai nogriež mazliet klusāk,bet tikko kā aizgriezāmies,viņš kā mazs puišelis, uzgrieza atkal skaļi.Guntars izteicās,ka esam augstprātīgi.Laikam nepatika,ka vairākkārt aizrādījām viņa iedzērušā cilvēka izgājienus,visatļautību un to,ka neļāvām viņam ierasties uz brokastīm kopā ar viesiem,kur ēdiens tika pasūtīts uz personu,bet guļvietu viņš izprasījās.To,ka Gunča paliek arvien vairāk iedzēris pamanījām pēc pl.22:00,kad viņš brīvi planēja pa viesu zāli, nāca pie viesiem un aicināja dejot (tikai sievietes). Arī aiz bāra letes nekautrējās iet un palutināt sevi!
Kāzu noskaņu viņš neizbojāja,jo visi nolīgtie profesionāļi izdarīja savu darbu izcili!
Bet nevienam neiesakām šo dīdžeju saviesīgiem pasākumiem!

B

Komentāri (19)

T Taisnīgums99 29.10.2020

Labaak, lai aicina dejot tikai sievietes nekaa veel arī(tikai) viirieshus. Vismaz vienu lietu pareizi izdariija gunchis!

T Taisnīgums99 29.10.2020

Vispar Baiba izskatas, ka Jums ari gribejas ar gunchi padejot vai gribejat, lai vinsh juus palutina aiz/zem bara letes, ko?

Joe Rogans👽 29.10.2020

TAGIL RUĻIT ! Gribējāt savas dziesmas? Ieliec disku/USB ar savām 150 mīļākajām dziesmām un lai iet uz priekšu. Nemāc Gunču strādāt XD

G Guntars Simanovičs 02.11.2020

BAIBA GRĪNHOFA , BŪS ATBILDES NO Dj Gunchs kuru esi nomelnojusi nepamatoti.
Tad te būs atbildes uz taviem komentāriem.
1.Konkrēti meli tehniku saliku pats, kādi viesmīļi ko var tā melot .Manai skaņai vēl pieslēdzās vēlāk grupa kura vēl blakus uzstādija savu tehniku tikai tad kad man jau vis bij sagatavots un gatavs darbam viņi vēl cītīgi montēja.
2.Mūziku ko iedevāt man tā ir domāta mājas klausīties vai mašīnā ne Kāzās, bet ar lielām grūtībām atlasīju 80 dziesmas un tad no 17.00 sāka skanēt gan fonā ,gan starplaikos, laikam Baiba Grīnhofa bij tik iereibusi kad nepamanīja pat , kad skanēja viņas negaumīgais Playlists.
3.Man bij uzstādītas 4 kustīgās galvas , kuras bij skaisti saprogramētas, pārējos led stieņus uzstādija grupa , kuru jūs uzskatāt par lauku gaismām.Jūs man nepasūtījāt izgaismot , pēc jūsu vēlmēm , jo Jūsu budžets bij smieklīgs un sagribējāt laikam, vēl par Jūsu nieka grašiem ko gaismotāju uzaicinu ? - nesmīdiniet tautu.
4.Uzdejoju divas dejas ar vienu sievieti
5.Jā ja muzikantiem pat nevarat atļauties uz mūsu kopīgā galda pat uzlikt ne vīna pudeli, ne viskiju ,tad nācās iet un pavaicāt vismaz lai nedaudz ko ielej.
6.Drausmīga attieksme pret muzikantiem, dīdžeju un visi ,kas bijām pie atsevišķa galda, citā telpā.
Tad kad viesi jau bij paēduši tad tik atcerējās arī mums uzklāt galdu ,jo es jau domāju kad nāksies pašam iet nopirkt ko lai apēstu, bet nepagāja ne 30 min. ,kad arī ko mums piešķīra.Drausmīga attieksme.
7.Jā guļvietu tomēr izlūdzos , kaut gan nebija vajadzīga. jo es jau biju sarunājis ar saimnieku kam pieder viesu nams .ja man nepiešķir tad iedos atsevišķi.Uzgāju augša tur kādas 15 vietas , divas tik bij aizņemtas, laikam bij žēl piešķirt.
8.Pat brokastīs kafiju nepiedāvāja nevajadzēja jau man iet pie Jūsu galda , pieklājības pēc vismaz būtu to izdarījuši , bet laikam jau liekas izmaksas Jums būtu atkal kurām nauda nepietiktu.
9.Manā 24 gadu Dj karjerā briesmīgākās Kāzas ko biju redzējis ,jo radijāt antipātiju un savu aukstprātību ko iedomājāties no sevis Princesi.
10.Drausmīgākā attieksme mana karjerā

T Toms Bokums 02.11.2020

Sveiks, Guntar!

Parasti ar komentāriem interneta vidē neaizraujos, taču šeit tomēr prasīsies papildinājums no vēl kādas iesaistītās puses. Esmu viens no mūziķiem, kurš arī piedalījās šajās skaistajās kāzās. Jā, kāzas bija skaistas un attieksme no Jaunajiem bija jauka, tik tiešām. Ja kaut kas nav bijis kārtībā ar attieksmi, tad noteikti tikai Jums šādi sanācis. Mums viss bija ļoti labi.

Pirmkārt, muzikantiem viskiju un citu dziriņu galīgi nevajadzēja, jo darba laikā nelietojam. Ja šāda vēlme ir un dzira ir nepieciešama, tad tas pirms tam jāsaskaņo. Tas ir normāls un, acīmredzot, dažiem pat vitāli svarīgs jautājums.

Otrkārt, jā, vienojāmies, ka slēdzamies pie Jūsu DJ skaņas seta, bet tiklīdz bijām uzstādījuši instrumentus un pieslēdzāmies pie skaņas seta, konstatējām, ka skaņai ir kropļojums, proti, kopējam signālam padots kaut kāds oktāveris. Pēc ilgāka mēģinājuma, sapratām, ka uz Jūsu skaņas komplekta nav iespējams veikt kvalitatīvu apskaņošanu ("pārdraivotas" vidējās un augšējās frekvences), tāpēc spontāni nācās celt ārā arī savu mazo skaņas setu, lai kompensētu troksni (jā, tieši tā varam dēvēt nekvalitatīvu skaņu). Tāpēc arī mūsu uzstādīšanās aizņēma tik ilgu laiku. Kā arī, pēc mūsu uzstādīšanās vēl bija jāuzskaņo vakara muzikālais pārsteigums. Arī es jutos drausmīgi, jo vakara pārsteiguma mūziķi bija šokā par slikto skaņas kvalitāti. Man nācās viņiem paskaidrot, ka tas ir dēļ nekvalitatīvā skaņas komplekta un tā nav mūsu skaņotāja vaina. Strādājam ne tikai privātos pasākumos, bet arī lielos pasākumos ar profesionālām skatuvēm, kur kļūdas nevienam nepiedod. Visa uzstādīšanās ievilkās, jo uz Jūsu skaņas komplekta nācās krietni pasvīst, lai dabūtu kaut mazliet adekvātu skaņu.

Treškārt - žēl, ka aizmirsu paņemt līdzi ausu aizbāžņus, jo pēc mūsu uzstāšanās beigām mūzika bija tik skaļa, ka mājupceļā ausīs nebeidza zvanīt.

Silti iesaku steidzami nomainīt tehnisko pusi, lai turpmāk nebūtu problēmu ar skaņu, būs jau labi. Veiksmi turpmākos darbos!

G Guntars Simanovičs 02.11.2020

Sveiks ,Toms!

Sāksim ar to, kad man šis Kāzu komplekts strādā , bez problēmām un ja Jums vajadzēja ko speciāli tad vajadzēja man sūtit raideri un būtu piestādījis atsevišķi arī maksu par speciāli skaņas komplektu ko Jums vajadzēja es varu nodrošināt visu pēc budžeta, varēju ar visu skaņotāju , bet neaizmirsti , kad visam ir savs budžets.Tā kā ne jau man jāizdabā kāds bez saskaņošanas ar mani .
Man komplekts strādā nevainoti, neviens nav sūdzējies.

Tā kā pirms ko saki iegaumē kad ir arī jāsaskaņo ar dj un ja kas nepatīk tad varēji tak ņemt savu tehniku , jo pirms tam informēju Tevi kas man ir.
tā kā biji lietas kursā.

Jums arī veiksmi un vairāk komunikāciju pirms pasākumiem ar dj kas uzstāda savu tehniku priekš sevis ne priekš grupām.

T Toms Bokums 02.11.2020

Paldies par atbildi! Manu kompetenci šajos jautājumos varat apšaubīt vai nē, bet ļoti labi zinu par ko runāju. Tomēr... Jā, acīmredzot, būšu pieļāvis kļūdu. Gadījās šī retā reize, kad izdzirdot vārdus 15" topi un subis, kas pēc Jūsu vārdiem "skan normāli", pat neiedomājos, ka tas būs Behringer firmas pats lētākais gals. Būs mācība priekšdienām. ;)

G Guntars Simanovičs 02.11.2020

Toms
Tev bij informācija no manis kad topi būs Behringer un subis Selenium Tu biji lietas kursā.
Tātad ja Tev kas neapmierināja ,varēji ņemt savu dārgo tehniku, vai uzstādīt savu raideri ko Tu neizdarīji.
Nemeklē vainu Dj ja esi pats pieļāvis kļūdu.

E Edvīnijs 02.08.2021

Otrais punkts tik spēcīgs. Lauķis uzspiež savu stereotipu par to, kādām jābūt kāzām un kāda mūzika tur ir jāklausās. Ja cilvēkiem patīk cita mūzika, nav pēkšņi jāklausās kaut kādi bezgaumīgi skaļi un nodrillēti "hiti" tikai tāpēc, ka kāzas. Kāzas taisa sev, lai labi justos, izskatās, ka cienījamais "dīdžejs" to vēl nav sapratis.

G Guntars Simanovičs 03.08.2021

Edvīnijs .O skatos vēl viens Lauķis pamodies pēc gada :D .Ko Tu man te māci profesionālam dj , kas strādā 25 gadi par Kāzām un lieliem pasākumiem ar grupām un mūziķiem.Visu pirms tam izrunājām uzzinu kādu mūziku gribēs dzirdēt un tā tālāk un viss ir kārtībā vienmēr bijis. Tas kā Tu vari ko vispār spriest ja nebiji Kāzās tajās.Pirmais gadījums 25 gadu karjerā kur sastapos ar tik iedomīgiem cilvēkiem.

E Edvīnijs 03.08.2021

Man nevajag būt tajās kāzās, es runāju par to, ko uzrakstīji šeit. Otrais punkts: "Mūzika domāta mājās klausīties vai mašīnā, nevis kāzās". Kādā vispār sakarā Tu savus šablonus uzspiedīsi? Ja cilvēks ir izaudzis no truliem hitiem un spēj klausīties arī ko nopietnāku, tad viņš to joprojām gan gribēs, gan spēs darīt arī kāzās, nevis kaut kāds "dīdžejs" no malas sāks gudri mācīt, ka šī mūzika neesot domāta kāzām, ka kāzās vajag truli un skaļi.

B BG 02.11.2020

Sūdzību iesniedza viena persona,sarakstīja to 10 personas,visas bija mūsu kāzās un katrai bija savs viedoklis no dažādiem skatu punktiem.
Saprotams,ka esi aizskarts un vēlies ierieb,bet mēs necentīsimies kaut ko pierādīt vai apstrīdēt.Tu pats zini,ka nekas šajā sūdzībā nav melots.Tava atbilde parādīja ne tikai man,bet ļoti daudziem,kāds cilvēks un "profesionālis" tu esi.
Par gaumi nestrīdās,it īpaši gadījumos,kad TU esi noalgots mākslinieks,kuram par darbu maksā un tev ir jāspēlē tāda mūzika,kādu mēs tev palūdzam spēlēt.Runājot par grašiem-ne jau mēs noteicām cik tev maksāt!
Par to ko mēs varam un ko nevaram atļauties lemsim mēs,tā pilnīgi nav tava darīšana.
Neviens zināms profesionālis neuzstāda tādas prasības kādas tu un nelieto alkoholu tādos kvantumos.
Par tavu reibuma pakāpi pateica 4 organizatori un 10 viesi,palūdzot,lai nelaiž tevi gulēt pie viņiem.
Ar savu zemisko atbildi tu aizvaino visus māksliniekus,kuri piedalījās mūsu dienā.Tev vienīgajam no 65 kāzu viesiem un organizatoriem bija problēmas.Tev ir viens skatu punkts,tavs stils un tava taisnība.
Dienu tu mums visiem neizbojāji un tas ir pats galvenais!

G Guntars Simanovičs 02.11.2020

Baiba Grīnhofa

Tad ko Jūs te cepieties ja viss bij labi :D :D :D
Kāzas izdevušās izpūtiet elpu un dzīvojiet Laimīgi """""" :D

Z zilais valis 02.11.2020

Izskatās, ka DJ pirmdienas vakarā ir mēreni iepurinājis :D

G Guntars Simanovičs 02.11.2020

Neesmu gan iepurinājis , vienkārši cepos, kad kāds grib vainu nogrūst tik uz Dj :D

A Agriss 03.11.2020

šī nav PROfesionāļa response Gunči, baigi sev zāģē.

S secinajumi 09.11.2020

Baušķinieka nekaunība.

. .ekselence 16.11.2020

Bauskā ir izteikti nepieklājīgi , skaudīgi , rupji cilvēki . sausmigi daudz leišu un cangalu

. .ekselence 10.11.2020

Nu, bet kāpēc jūs cienītie ņēmāt tādu lauku muzikantu, bez manierēm, kam vajag ekstras spēlēt jūsu svarīgajā dienā?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes