Guntars Sarnovičs/DJ Gunčs - Slikts serviss

Ar vīru pasūtījām Dj gunčs uz savām kāzām. Pirms kāzām laicīgi (2 reizes) lūdzām atskaņot tikai latviešu mūziku un neizmantot dūmus. Mūsu pirmās dejas laikā tika palaisti dūmi un vakara gaitā skanēja ārzemju dziesmas. Kūkas griešanas laikā arī tika atskaņota angļu dziesma. Iepriekš, pēc Dj lūguma, pat aizsūtījām dziesmu sarakstu, kurā bija tikai latviešu dziesmas un to skaits pārsniedza 300 dziesmu. Svinību laikā vairākas reizes lūdzām pārtraukt dūmu pūšanu. Mūsu lūgumi netika izpildīti. Vēlāk no viesiem tika informēts, ka tika uzdoti jautājumi vai dažas no dāmām ir brīvas... Ar vīru uzskatām, ka darba laikā nedzer alkoholu, bet tas uz šo dj laikam neattiecas. Ja vēlaties sliktu un augstprātīgu servisu, tad šis Dj būs īstais!

N Norris 14.06.2023

Meklējot dj jūsu pienākums ir iepazīties ar mūziku ko viņš spēlē un attiecīgi izvērtēt der jums tas vai nē un aicināt to kura spēlētā mūzika jums ir tuvākā.

A arpratsjj 14.06.2023

Viņam tak visas norādes tika dotas, ne tā , izlasiet lūdzu sūdzību un tad rakstiet aizstāvības runas.Guntars Simanovičs ir dīdžējs no Bauskas, kurš spēlē kāzas, jubilejas, bērnu ballīte sun putu ballītes. Ja jau jautāja par brīvajām dāmām, nav brīnums, jau izsenis bijis izlaidīga dzīvesveida piekritējs. Visādi sīkie un dzērāji brauc viņam līdzi uz tām diskotekam.

N Norris 14.06.2023

Norādes tu vari dot savai sievai vakarā... Tu kad uzaicini dziedātāju arī dod norādes ko dziedāt un kādā valodā? Tu taču neaicini savu mīļāko dziedātāju Lauri reiniku un neprasi viņam dziedāt kirkorova dziesmas? Tu aicini jo tevi apmierina un patīk tas ko viņš dzied. Tas pats ir ar dj katram ir sava mainiere ,kā viņš spēlē,ko viņš spēlē un tas ir jāizvertē pasūtītājam vai viņam der vai nē.. Vajadzēja latviešu mūziku tad ir daudz dj ji kas spēlē tikai latviešu mūziku. Par brīvājām dāmām vispār murgs - kāda tev daļa kāds viņam dzīvesveids,izlaidīgs vai nē? kāds sakars?

A arpratsjj 15.06.2023

Norri tu esi DJ Gunča ka tadas aizstavibas runas raksti? Ja pasaka likt latviesu muziku jaliek, ja pasaka tikai slageri tad jaliek, par to tam tipam naudu samaksāja, nevis, ka viņš izdomās, ko likt un ko ne, lietos alkoholu un kādu dāmu uz numuriņu vilks. Sviests. Kads sakars te ar Lauti Reiniku un Kirkorovu?

N Norris 15.06.2023

Cirvi ja nesaproti kāds sakars tad skaidroju - dj aicina pamatojoties uz to ko kādu mūziku viņš spēlē, tieši tāpat kā tu aicini reiniku jo zini ko viņš dziedās .. Ko nozīmē dāmu uz numuriņu vilks? Ja tā dāma piekrīt tad kas tev par darīšanu.. Nav nekāds sakars ar šo personu un pirmo reizi par tādu dzirdu, bet spriežot pēc tā ,ka pretenziju ir vesela kaudze un par visu tad nojaušu, ka ir kāds privāts aizvainojums/konflikts utt.. maksāji naļikā, bez nodokļiem , kapēc par to iebildumu nav ?

M mmaize 15.06.2023

Pajols esi? Ja personas noslēdz līgumu par pakalpojumu, kurā ir atrunāta tā izpilde (kaut vai mutiski) un viena no pusēm neievēro šo vienošanos (līgumu), tad vairāk kā skaidrs, ka šis līgums ir pārkāpts. Pēc tavas loģikas sanāk, ka, ja es aizdzīšu uz servisu nokrāsot mašīnu sarkanu, bet man mašīnu nokrāso dzeltenu, jo krāsotājs izdomāja, ka tā būs smukāk, tad man nevajadzētu sūdzēties?

N Norris 15.06.2023

Iespējams ka pajols ir tavs tēvs kurš neatstāja tevi sev biksēs tiekoties ar padauzu . Tu esi idiots un pēc manis minētā piemēra par Reiniku raksti piemēru par autoservisu? ir runa par skatuves māksliniekiem pričom te serviss. Tu kad pasūtīsi reiniku arī viņam teiksi ko dziedāt un kādā valodā? Ja gribi neadekvātus piemērus tad var arī sarakstīt daudz no manas puses - tu iekāp autobusā kurš brauc uz plavniekiem un saki man vajag uz imantu , jo esmu samaksājis par biļeti un šoferim pateicis uz kurieni braukt... šoferim būtu jābrauc uz imantu?

E Edvīnijs 30.07.2023

"Pirms kāzām laicīgi (2 reizes) lūdzām atskaņot tikai latviešu mūziku un neizmantot dūmus."
"PEC DJ LŪGUMA(!) pat aizsūtījām dziesmu sarakstu"...

Kas šeit var nebūt skaidrs!? Jebkurš adekvāts pakalpojuma sniedzējs, vispār jebkurš pieskaitāms cilvēks jebkurā jomā tamlīdzīgas sarunas/sarakstes laikā taču pateiktu, ka nespēs šādu lūgumu izpildīt, ja tas nav izdarāms. Ja Reinikam pirms nolīgšanas paprasītu spēlēt džezu, viņš taču pateiktu, ka to nedarīs! Klusēt var tikai blēdīgs kapeiku pisējs, kuram svarīgākais ir par katru cenu sev haltūru sarunāt, pat zinot, ka klientam vajag kaut ko citu. Vai arī vnk nepieskaitāms cilvēks, kurš vnk neko nesaprot.

M Madara Muceniece 14.06.2023

Jā, atvainojos, Simanovičs.

M Mixx 14.06.2023

Redz kur Madara, jau par viņu gandrīz identiska sūdzība.

M Mixx 14.06.2023

ja nemaldos, par šo tipu, jau bija līdzīgas sūdzības, ka piedzēries, bez atļaujas nez ko darījis, aicinājis br;ivās dāmas dejot utt. Nu aicināt dejot, jau nav grēks. Bet bija jau sūdzibas, jūs cienītā neesat vienīgā.