www.sudzibas.lv Gunita Gruzina RUPJI IZTEICIENI

Gunita Gruzina - RUPJI IZTEICIENI

Labdien visiem.Domaju ka atradisu dazus kas sanema vestuli no sis damites par paradu piedzinu caur 30%no algas.manai pazinai ari.turklat parads pat ne vinas bet vinas dela.kuram bridi kad tika piespriests sods bija 155 un tiesa teica ka viņš maksas to kad iznaks.vins iznaca vinam jau 21 un maksat lika vinai.maz par to ka gadu vinai vilka no algas tos 30%,tad vel kad draudzenes darba devejs atteicas ieturet vinas laba tos proc.jo tas alga neparsniedz 320e,vina noblokeja tai rekinu.vina piezvanija uzzinat vai so situaciju kaut ka var atrisinat jo vinai ir rekini ko jamaksa kurus letak un ertak maksat caur int.banku bet ar bloketu kontu to nevar.G.Gruzina rupja toni pateica ka tas ir draudzenes sods par to ka viņa paradniece,ka lai paskraida,ka vinai nav tiesibu dzīvot un izdzivot kamēr neatmaksas paradu,kad draudzene teica ka vinai vel mazs berns alga ir minimala un vajadzetu but kautkadiem atvieglojumiem,gruzina partrauca vinu un teica ka vinas bernam ari nav tiesibu uz eksistenci.un vispar li nemaca vinu stradat draudzene pajautaja vai vinai to japarsudz tiesa to lietu bet G.Gruzina iekliedzas "tiksimies tiesa"un nometa klausuli.Vai ta runa visi tiesas izpilditaji?Vai vinai bija tiesibas ar cilveku ta runat?Un runat tadas lietas?Es zinu ka tiesibas ir visiem pat slepkavam.Draudzene nevienu nenogalinaju,vinai vienkarsi nebija naudas lai aizstavetu savu delu,kad viņa sabiedrotajs kuram bija pāri 30 kuru tas dels uzskatija par spico palika briviba kaut gan viņš to putru ievarija bet vinas delu nosodija,(starp citu tas cilveks 30g vel daudz ko sadarija pedeja lieta bija slepkaviba.lai slaveni mūsu likumi).tiesa tacu piesprieda vinam maksat to sodu?lai piespiez vinu atstradat.kapec vinai jamaksa?var bud kāds zina ka seit var palidzet es vinai teicu lai dodas pie jurista bet vai tas lidzes nezinu

T Taisnibas seeker 11.06.2014

Labdien visiem.Domaju ka atradisu dazus kas sanema vestuli no sis damites par paradu piedzinu caur 30%no algas.manai pazinai ari.turklat parads pat ne vinas bet vinas dela.kuram bridi kad tika piespriests sods bija 15 un tiesa teica ka viņš maksas to kad iznaks.vins iznaca vinam jau 21 un maksat lika vinai.maz par to ka gadu vinai vilka no algas tos 30%, tad vel kad draudzenes darba devejs atteicas ieturet vinas laba tos proc.jo tas alga neparsniedz 320e, vina noblokeja tai rekinu.vina piezvanija uzzinat vai so situaciju kaut ka var atrisinat jo vinai ir rekini ko jamaksa kurus letak un ertak maksat caur int.banku bet ar bloketu kontu to nevar.G.Gruzina rupja toni pateica ka tas ir draudzenes sods par to ka viņa paradniece, ka lai paskraida, ka vinai nav tiesibu dzīvot un izdzivot kamēr neatmaksas paradu, kad draudzene teica ka vinai vel mazs berns alga ir minimala un vajadzetu but kautkadiem atvieglojumiem, gruzina partrauca vinu un teica ka vinas bernam ari nav tiesibu uz eksistenci.un vispar li nemaca vinu stradat draudzene pajautaja vai vinai to japarsudz tiesa to lietu bet G.Gruzina iekliedzas "tiksimies tiesa"un nometa klausuli.Vai ta runa visi tiesas izpilditaji?Vai vinai bija tiesibas ar cilveku ta runat?Un runat tadas lietas?Es zinu ka tiesibas ir visiem pat slepkavam.Draudzene nevienu nenogalinaju, vinai vienkarsi nebija naudas lai aizstavetu savu delu, kad viņa sabiedrotajs kuram bija pāri 30 kuru tas dels uzskatija par spico palika briviba kaut gan viņš to putru ievarija bet vinas delu nosodija, (starp citu tas cilveks 30g vel daudz ko sadarija pedeja lieta bija slepkaviba.lai slaveni mūsu likumi).tiesa tacu piesprieda vinam maksat to sodu?lai piespiez vinu atstradat.kapec vinai jamaksa?var bud kāds zina ka seit var palidzet es vinai teicu lai dodas pie jurista bet vai tas lidzes nezinu

A arijurists 18.12.2016

Pilnīgi piekrītu, ļoti neadekvāta tiesu izpildītāja