www.sudzibas.lv Gundega Krigere Neprofesionala trennere

Gundega Krigere - Neprofesionala trennere

Gribeju painformet visus, kuri taisas sutit savus bernus, vai pasi velas sakt nodarboties ar jasanas sportu. Nekada gadijuma neizmantojoiet Gundegas Krigeres pakalpojumus. Pec otra trennina musu bernam saka stipri sapet mugura, kad parunajam ar specialistiem saja joma, tad viss kluva skaidrs. Nu nevar katrs amatieris sevi izslavet un kert uz mulki, ka saja gadijuma iekritam mes. Veseliba ir dargaka par visu, nekada gadijuma neizmantojiet sis personas it ka pievilcigas manigas cenas. Pirms sakat nodarboties ar so sporta veidu, uzziniet pilnigi visu iespejamo informaciju par nakamo trenneri, lai nav jamaksa barga nauda kitrurgiem un osteopatiem. Ka tes ir noticis musu gadijuma.

R Rozītis 23.02.2010

Drausmīgi, ka cilvēks uzņemas darīt to, ko nemāk. Nodarbojies ar zirgiem, bet neņemies mācīt citus. Katram sava vieta.

B BM 23.02.2010

Pēc jāšanas treniņa mugurai arī ir stipri jāsāp, kā arī dibenam un kājām! tas ir normāli absolūti!

H helmuts 23.02.2010

...labi, ka painformēji, meklēšu citu..

L lucija 23.02.2010

Tikai nevajag zoja vai G.K. runat mulkibas, sapet un arsteties ir divas dazadas lietas. Berns uz skolu aiziet nevar, ka sap mugura. Atlausies vel mulkibas runat.

L lucija 24.02.2010

"Pēc jāšanas treniņa mugurai arī ir stipri jāsāp "- bet vai tik stipri, ka jadodas pie ostiopāta? Un jāgul mājā gultā slimam?

ko tu Gundega gvelz, es ari trennēju, bet mani mācekiļi neguļ slimi...

B BM 24.02.2010

Man tā Gundega pofig, ne es viņu pazīstu, nedz aizstāvu, tikai nevajag visus, kas apšauba sūdzību, uzreiz par viņu saukt. Un zoja es nekāda arī neesmu, iemācies lasīt, Smaidas gabals! Jāmāk arī sūdzības rakstīt, nekur nav teikts, cik stipri tā mugura sāpējusi un kāda diagnoze ir uzstādīta. Nolikties var arī pēc pilnīgi profesionāli novadītiem treniņiem, ja cilvēks trenējās plānā apģērbā, bijot vējam vai caurvējam, vai vienkārši aukstākam laikam. Un viss - mugura gatava! Bet vai tad treneris tur vainīgs? Bet ja tiešām ārsti ir noteikuši, ka mugurai kaiš tieši no treniņa, tad ir jāapraksta, kas bija treniņā par vainu (poza, kāju-roku pozīcija, nepiemērots kāpšļu garums utt.) un ko ārsts tieši teica. Apdirst jau visi prot.
Pats jaju daudz un trenējos pie dažādiem treneriem, līdz ar to zinu, ka nolikties ar muguru (vai ko citu) var mierīgi arī bez trenera vainas.

L lucija 24.02.2010

Es arī trennējos šajā sporta veidā, trennerim ir jājūt kādu slodzi likt cilvēkam, kurš zirga mugurā ir tikai otro reizi. Tātad sūdīga trennere tu esi un pēc iepriekšējā tekstā rakstītā (ko visticamāk raksta pati gundega) ir liela patiesība.
citēšu rakstītāja teikto: "Nolikties var arī pēc pilnīgi profesionāli novadītiem treniņiem..." Tad ko tu gundega neprofesionāle būdama par naudu trennē bērnus?

S Santa 24.02.2010

Es nezinu kas tas par jasanas treninu ir ka mugura sap es pati vairak ka 20 gadus sezu zirga mugura un ka man mugura butu sapejusi to neaceros muskuli tie gan varetu sapet it seviski ja sportists trenina nosedejis zirga mugura 4 stundas.

J j-j 24.02.2010

visam piekrītu .

V vitovts 25.02.2010

isteniba ir mazliet blakus, vienigais veids ka izarstet dazas nearstejamas muguras slimibas ir jasana ar zirgiem, ir alternativa -velosipeds... varbut slodze bernam ir par lielu, pats berniba bez sedliem jaju un nekada vaina, vienigi bikses var pec tam izmest, jo pamatigi piesucas ar zirga taukiem...

L lucija 26.02.2010

Mēs arī savā laikā nomainīhjas Gundegu pret citu trenneri, nepatīkams cilvēks, neprofesionāla trennere. Bija doma uzrakstīt sūdzību, bet to kāds jau izdarijis manā vietā.

B bulka 26.02.2010

Bet kāpēcar savu neapmierinātību negriežaties pie pašas vaininieces? Varbūt velns nav tik melns kā viņu mālē. Un galu galā liela daļa komentētāju paši ir lielas klaču vecenes.

L lucija 26.02.2010

Bulka, a tu domā, ka tā meiča izteiks nožēlu, vai jutīsies vain'īga? Es arī viņu labi zinu. Nu nesagaidīsi to, bet ierakstot sūdzību, varbūt neuzķersies citi sportot gribētāji.

B Belinda 26.02.2010

Vai varbūt apdomāsies un kļūs labāka. Visi mēs esam cilvēki, visi varam kļūdīties, bet citiem ātrāk nepielec kamēr paši nedabū atpakaļ to pašu. Un tad BAMS kā ar mietu pa pieri un acis vaļā. Kā saka paēdušais neēdušo nesaprot. Kamēr pats uz savas ādas neizbaudīsi, nesapratīsi!

C cita 26.02.2010

Es uzskatu, ka tādi tipāži nemainās, veca būs un mirdama tenkas radīs.

P pareizā 26.02.2010

skarbi vārdi, Gundegu te apvij, teicu esi akurātāka ar cilvēkiem...

T toska 05.03.2010

Nu, interesanti tiešām, kurš bērns pie viņas varēja trenēties! Bērni stallī trenējas pavisam pie cita trenera. Un par aprunāšanu gan jāsaka, ka aprunātājs jau gan te ir Smaida, kas ievietojusi sūdzību, bet Gundegai gan pati vispār neko teikusi nav. Te izskatās, ka Gundega gan kādam "ceļu būs pārgājusi" un cilvēks vienkārši besījās:)) vai arī kādam nu ļoti skauž.

Y yoyo 14.03.2010

vispār jau ķirurgs un osteopāts ir divi dažādi ārsti, tā kā izskatās, ka kāds te ir kaut ko sacerējis un laikam nomoka skaudība, tādiem cilvēkiem jau tiešām vieta ir tikai šādos portālos, jo te var savu sāpi izteikt, lai paliktu vieglāk, un galvenais jau ir kaut ko pateikt tas nekas vai pazīst cilvēku vai nē.
Pie Gundegas trenējas šobrīd tikai pāris bērni, kas nāk uz treniņiem patstāvīgi un stallī ar bērnu trenēšanu tiešām nodarbojas cita trenere, kurai pat ir pieejami maza auguma zirgi, kas ir labāk piemēroti bērnu apmācībai.
un kā cilvēks var sēdēt visu dienu visādos forumos, ja viņš ar sirdi un dvēseli no rīta līdz vakaram ir pilnībā atdevies darbam ar zirgiem un jātniekiem.varbūt padomājiet pirms ko rakstat un pa priekšu iepazīstat cilvēku, lai tādas runas tā klaji teiktu, citādi te kā tirgus laukumā viena tante teica, jo viņai ir kādas personīgas antipātijas vai tamlīdzīgi.

Ceru, ka Jums, kas šīs pasaciņas ir sacerējuši kādreiz šis viss nāks atpakaļ un Gundegai vēlu lai viss arī turpmāk izdodas!!! :)

Z zirgs 15.03.2010

yoyo, ko tu te pati dari, ar sirdi un dvēseli sēžot uz poda ! Paskaties apkārt, liekas, ka tava aizstāvamā to tik vien dara kā sēž šādos forumos ...

N nita 15.03.2010

Ko jūs te cepaties!
Smaida, kura ievietoja šo sūdzību un kurai es aizrakstīju personīgu e-pastu, nemāk, nespēj vai arī nevar atbildēt uz 2 vienkāršiem jautājumiem, kurus es uzdevu. Ja cilvēks tā slēpjas, ka nespēj atbildēt uz 2 vienkāršiem jautājumiem, tad mīļie šeit viss rakstītais ir viens ziepju burbulis.
Un nav ko Gundegu nolikt, viņa nav trenējusi nevienu bērnu, kurš pie viņas pēcāk nav nācis. Tā kā šeit rakstītais ir klajš apmelojums!!!
Smaida! ATKLĀJ SAVU ĪSTO VĀRDU, jo tu baidies..., tu esi mele(melis)!