Gundars Priedītis- tūrisma autobusa šoferis zaglis - Zādzība autobusā

Tūrisma autobusa šoferis Gundars Priedītis, kurš pirms 3 gadiem strādāja Tukuma autobusu firmā, piesavinājās skolnieces autobusā atstātu telefonu. Līdz šim biju pārliecināta, ja kāda manta, kaut vai viekārši lietussargs paliek autobusā, šoferi ziņo par atstātajām mantām. Šis kungs, skatoties acīs skolniecei, teica,ka neko nezinot, bet pēc dažām dienām , pateicoties, jauno telefonu iespējām, signāls atskanēja tieši no Priedīša dzīvesvietas. Vēl izrādās, ka Priedītim ir ļoti slikti ar atmiņu, brīnos, kā var atcerēties ceļus, jo pēc pāris dienām neatcerējās, ka kāds būtu jautājis par telefonu. Iesaku visiem, kas izmanto tūrisma autobusus pajautāt, vai autobusa šoferis nebūs Gundars Priedītis - uzmanieties, ja esiet aizmāršīgi braucēji, tad ziniet, autobusā atstātās mantas variet droši "norakstīt", jo nedabūsiet.

Dainis 14.12.2017

Stāsta morāle: Nav ko zaudēt mantas!