www.sudzibas.lv Gunārs Reinieks Pirts, noma, darbinieks

AtrisinātaGunārs Reinieks - Pirts, noma, darbinieks

Sveicināti, gribu dziļi ieteikt, ka pie šī cilvēka nekādā gadījumā nevērsties, apkrāps tikai tā. Diez, ko lielīgs cilvēks, bet darbi nekam neatbilst. Dzīvo, Ogres rajonā, Krapes novadā, kalniešos. Atrodas biezi vien Lēdmanē, Rembatē un Ķegumā. Ko gribu vēl piebilst, it īpaši sieviešu dzimtas pārstāvēm - liela uzmanība, ka, lai rokas nepalaiž, jo ir bijušas sūdzības par šo tipu daudz kārt.Šis cilvēks kā arī sabeigs jūsu visu dzīvi! Nesaistieties ar viņu un bus labi, ja ne, tad jūsu ģimenes, bankas kontus visu tik tālu novedīs, ka nervi vien būs jāārstē.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 26.02.2016

Gunārs Reinieks vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

L Linda M 11.11.2015

Darbojas kopā ar saviem pazīstamajiem no Ogres, kopā ar Tomu Matuli.

D Daniels19883 24.09.2016

Melis