www.sudzibas.lv GultasVelasPasaule.lv Meli par piegādes termiņu

www.gultasvelaspasaule.lv - Meli par piegādes termiņu

Izvēlējos iegādāties mājaslapā www.gultasvelaspasaule.lv palagu, piezvanīju uz viņu norādīto telefona numuru, uzprasīju, kad varu saņemt pasūtījumu, viņa atbildēja, ka ja pasūtīšu šodien, tad saņemšu rīt. Pasūtīju, zvanu nākamajā dienā, lai vienotos par saņemšanas laiku, tā pati sieviete saka, ka preci saņemšu rīt. Sanāk, ka lai es iegādātos preci, viņa man apsolīja vienu, bet tikko prece bija pasūtīta un apmaksāta, zinot, ka man nav kur likties, no saviem vārdiem atteicās.

Q

р Раиса 04.10.2016

Заказала постельное бельё. Написано 4-8 дней доставка. Пришло через месяц!!! Месяц!!! Писала несколько писем, отвечали что проблемы с доставкой. После трех недель опять написала, на что получила ответ "если не хотите ждать, вернем деньги". То есть, я ждала 3 недели, чтобы получить такой ответ?? На четвертой неделе я получила товар. Я могла заказать в два раза дешевле, с таким же сроком и такого же качества на алиэкспресс!!! Видимо оттуда у них это белье и приходит! Не рекомендую эту фирму! Совершенно не компетентные сотрудники и обслуживание!