www.sudzibas.lv GultasVelasPasaule.lv Gultasvelaspasaule.lv

Gultasvelaspasaule.lv - Gultasvelaspasaule.lv

Rudenī iegādājos no šī ineta veikala- gultasvelaspasaule.lv frotē palagu ar gumiju. Pasūtījumu piegādāja diezgan ātri, kvalitāte likās normāla. Attiecīgi nolēmu pasūtīt vēl pāris palagus. Novembra vidū veicu pasūtījumu, tika teikts, ka pasūtījums tiks izsūtīts pēc iespējas ātrāk. Pēc nedēļas saņēmu epastu ar ziņu, ka pasūtījums aizkavēsies par 5 dienām. Nu ok. Pēc 5 dienām pati zvanu un interesējos, kāpēc vēl nav. Man saka, ka pasūtījums aizkavēsies vēl kādu laiku. Saku, ka mani tas neapmierina utt. Sieviete pa telefonu ļoti laipni saka, ka kompensēs šo ilgo gaidīšanu- pie pasūtījuma pieliks dāvanu. Es priecīga. Beidzot ( pēc 3 nedēļām ) saņemu pasūtījumu. Diemžēl bez dāvanas. Zvanu uz šo veikalu ( nu jau ne tik dāvanas dēļ, bet jau principa pēc). Izstāstu situāciju, tā pati sieviete saka- no bet ko jūs tagad gribat no mums? Saruna beidzās.Atsaucu labos vārdus par pašu palagu -liekot uz matrača otro reizi, pārplīsa gumija.