Guļbūve SIA Talsu Sauleskalns - Krāpšana

Paņēma naudu par guļbūvi un to vienkārši nepiegādāja. Tika ierosināta administratīvā lieta, kur, protams, viņam piesprieda atgriezt naudu, bet no viņa nav īsti ko piedzīt-visi īpašumi ir uz sievas vārda, darba alga kādi 160 eiro, naudas noguldījumu nav, un uz pēdām vēl kādi 4-5 tiesas izpildītāji.
Lūdzu atsaukties cietušos, kas tādā vai citādā ceļā cietuši no Jāņa Laursona-seniora(dz. 1971.g) vai no viņa dēla Jāņa Laursona( dz. 1991.g.) , lai ierosinātu krimināllietu. Tāpat iesaku uzmanīties no viņa sievas Marikas Laursones Laidzes brīvā laika pavadīšanas centra vadītājas, kura vīra nelikumības piesedz, jo viņa ir juridiskā SIA Talsu Sauleskalns īpašniece un īpašumu turētāja.
Lūgums rakstīt uz [slēpt]@inbox.lv

Entuziasts 12.11.2019

Ar šādiem krāpniekiem lietas savādāk jārisina...

Добрый день мы тоже пострадали от него. Мой емайл [slēpt]@mail.ru

Y Yuliya Gisi 02.01.2020

Добрый. Многие люди и фирмы пострадали от этой организации! Необходимо пострадавшим объединится вместе!

L Labvēlīgaislabvēlis 08.08.2022

Melis un krāpnieks nošaut tādus kā viņu