Gulbenes novada bāriņtiesa - Inese Pērkone

Gulbenes novada bāriņtiesas priekšsēdētāja vietniece Inese Pērkone ļaunprātīgi velk lietas garumā. Pievieno lietām neparakstītus protokolus, vecāku raksturojumus (kaut gan ar vecākiem nav pat runājusi) . Bērnos vispār neklausās. Izvairās no sarunām. Satikt viņu nav iespējams, vienmēr atrunas, ka nav uz vietas. Gulbenē, kam ir bijusi ar viņu darīšana, viņu uzskata par nekompetentu un savam amatam neatbilstošu.

P Palīgs neskaidrajiem 14.12.2021

Nu paskat, kas notiek Gulbenē! Gulbeniet, ko tavs viedoklis šoreiz nav izlasāms?

G Gulbenietis 14.12.2021

Jau zb šitās ļintjaikas, alkogoļičkas mamašas. Ko tur vēl teikt. Vienu dienu mēnesī ir skaidrā un tad iet lamāt bāriņtiesu ;).

I ilrgjefiho 14.12.2021

Kur tad bez Gulbenes baura

K Katelīna 14.12.2021

Nav obligāti jābūt ļeņķaikai, alkogoļičkai, lai nonāktu bāriņtiesas redzeslokā. Pietiek jau ar to, ja bērns biežāk ilgstoši slimo, skola uzreiz ziņo bāriņtiesai. Šādu gadījumu Gulbenē ir vairumā. Un tiešām, cik dzirdēts, tad šī Pērkone taisa brīnumu brīnumus.

G Gulbenietis 14.12.2021

Tad atvainojos par komentāru. Manējie vēl ir dārziņā, bet arī no alerģijas puņķojas un pusi laika mājās sēž. Tātad arī man ar labu algu ir iespēja nonākt to dal****** redzeslokā? Nedaudz gan neticās..

K Katelīna 15.12.2021

Pat ar labu labi labo algu vari nonākt redzeslokā. Zinu Gulbenē pietiekami labi situētu ģimeni, kura šobrīd cīnās ar bāriņtiesu, viņiem puika bieži un ilgstoši slimo, līdz ar to arī sekmes pieklibo, skola ziņoja bāriņtiesai. neskatoties pat uz to, ka visi kavējumi attaisnoti ar ārsta zīmi. Arī apmeklējot bērnudārzā 5-gadīgo u 6-gadīgo grupas par biežu kavēšanu var nonākt redzeslokā.

K Katelīna 15.12.2021

Nenopirksi bērnam krutāko telefonu, bērns sadusmosies, aizies pie skolas psihologa un pateiks, ka tu viņu sit. Un, voalā, tu uzreiz esi bāriņtiesas redzeslokā. bērnu izņems no ģimenes un tad sāksies cīņa ar vējdzirnavām. Arī šādu gadījumu Gulbenē netrūkst.