LV RU

AtrisinātaGTCL Baltic - Darba alga

Uzņēmuma vadītājs ne vienu vien cilvēku ir apkrāpis, ar tādu reputāciju viņš plaukst un zeļ. Ceru, ka drīz arī valsts finanšu institūcijas tam pievērsīs uzmanību, ļoti daudz nelikumības... Algas konvertēs, kreisā nauda no klientiem U. C. Pat nerunāsim par regulāru darbinieku pazemošanu...

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 11.06.2019

Uzņēmuma GTCL Baltic pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

He

Vairāk sūdzības par GTCL Baltic

Komentāri (11)

He HELPER 03.12.2013

Lieta tāda, ka Jura attieksme pret cilvēkiem ir drausmīga- sola vienu dara pa visam citu.. ja ir noruna par konkrētu rezultātu, nedod, visiem spēkiem, Tu to sasniedz- tā automātiski rezultāta tabula tiek pacelta!
Bet jebkurā gadi jumā- ja TU kā jaunais darbinieks esi nolēmis pārbaudīt savus spēkus un pacietību visu laiku strīdoties ar vadību, ka Tu patiešām dari darbu, tad esi laipni lūgst pulciņā, bet ja neesi tam gatavs, tad gatavojies, ka uz Tava kakla jāsss kā uz maza zirdziņa, kamēr Tu vairāk nespēsi elpot!
Sāpīgi, bet nu tā ir- vadība NEKAD nenovērtē darbinieku paveikto, tikai visu laiku saka, ka vajag vēl un vēl un vēl!!!
Padomā pirms nāc strādāt šeit- ja Tev nav ģimenes, draugi un ir brīvais laiks līdz plkst. 21:00, tad uz priekšu!!! Lai veicas visiem! :)

Di direktors 09.09.2014

Jā, viņš regulāri padzen no darba tos kam ir rezultāts un nemaksā tiem. Jūs to pattiesi spējat iedomāties? Rezultāts uzņēmumam ir nepieciešams patstāvīgi. Kamdēļ padzīt darbinieku kurš nes peļņu? Vai tomēr rakstītājs un komentētājs vienā paersonā Dzintars Meiers ir slinķis un balamute..neliek aizdomāties?
Nekad neviens darba devējs negribēs kurnu atlaist, zaudēt spējīgu un labu darbinieku. Neviens un nekur, ne tirgū ne bankā.

No Normuds 24.02.2016

Komentārs ir patiess. Ļoti zems atalgojums un nereāli daudz darba. Pārdošanas plānu sasniegt nereāli, to Jums mainīs katru mēnesi un par bonusiem vispār varat aizmirst. Nevienam neitektu tur strādāt.

Je Jekaterina85 13.10.2017

Всё правильно, так и оказалось. Бонусов не реально достичь, отношение начальника просто жестокое и неблагодарное. Пообещал горы, ушла с прежней работы где и платили хорошо и регулярно, ради нового интересного и казалось перспективного места. А на деле за месяц даже не предоставил рабочего места, типо где найдёшь компьютер и стул-там и сиди. А на вопрос когда будет место говорит, что нет времени и бац это будет зря, если ты не достигнешь чего он хочет. Так и не дал мне должности, просто потому что человек, который должен был уйти, за 2 дня до ухода передумал. Умело сомниваясь в тебе, загоняет тебя в угол, чтоб ты сам написал заявление и ушёл. Потому что деньги он наверно считает, что нужно приносить фирме уже в первый же день. Или как было при мне с 2 людьми, которые успели отработать только неделю, за которую к ним никто не подошёл ни разу из начальства, а потом дали просто подписать заявление о прекращении раб.отношений, так как на проверочном сроке сразу уволить нельзя. Хотя они уже наработали клиентов, только им некогда было их выслушать и поговорить. А сам-начальник заперся в кабинете и не открывал никому :-(((( и смех и грех! Почти вся зарплата в конверте, обещал совсем другое. Потом ещё сказал, что за 6 дней не платит-типо это обучение, хоть нигде это не было указанно и сказанно! Надеюсь инстанции с ним разберутся по закону. Шарашкина контора!

Se Serenity 12.11.2017

Правда на все 100%. Соискатели работы, обходите стороной эту фирму, если не хотите что-бы вас кинули на обещанную зарплату в конверте, оскорбляли за спиной или прямо, обвиняли во всякой ерунде, прессовали по поводу результатов, с первых же дней и всячески по другому наезжали.

Ar Aryss- S.I.69. 03.06.2018

TO saka tie kuri ir pašmazvērtīgi.Par GTCL vadību neko sliktu nevaru teikt..esmu pus gadu firmā...visu cieņu...bet kas ir konvertes?tas ir vēstules uz mājām pastkastītē?nu apsveikumu kartītes?

Je Jekaterina85 25.02.2019

Aryss-S.I.69 зарплаты в конвертах, не умеешь читать? Чем то особенным кажется то, что ты получаешь зарплату раз в месяц? Еще спасибо за это говоришь? Ну вот таких там и держат! Как мне говорили- будешь за бесплатно оставаться после работы - начальник ценить будет, будешь не ходить на обед или делать это максимально быстро, вместо положенного часа-тоже...Боготвори дальше своего Юриса :-))) А мы как то поживем в современном мире, где работник работодателю не раб!

Ar Aryss- S.I.69. 03.06.2018

nu ja paši nemākat komunicēt ja paši esat lošaras...nu uz rieksu..Meklejat firmu kura jums piebrauks pie mājas uznāks dzīvoklī paņems uz rokām nonesēs lejā un aizvedīs uz darbu kur mīksti stūra dīvāni un palūgsies jums...Vai jūs nevēlaties pie mums strādāt? SORRY na haļavu tikai siers mišelovkā un na haļavu tikai Latvijas valdība dzīvo.

Kr Kranja 15.01.2019

Gtcl
Atkal jau meklē darbiniekus. Tur neviens ilgi neuzkavējās.
Plāni nereāli, solīto pamatalgu nemaksā. Apmācības ļoti zemā līmenī.
Darbiniekus novēro caur kamerām, kā cietumā.
Neiesaku tur iet strādāt.

Ar Aryss- S.I.69. 15.02.2019

мīļā KRANJA!Tu kurā laikмetā dzīvo?Parādi мan kaut vienu daudzмaz nopietnu uzņēмuмu šodien kur NAV novērošanas kaмeras...Gribas kontroli?aizej iestājies darbā SHNEIDER ELECTRIC...kur tavs darbalaiks tiek uzskaitīts pa sekundēм un tu esi čipota kā kaiмiņa bobiks...un tad parunāsiм.GTCL jau esмu pus otru gadu...vienīgais ko varu teikt...šajā pusotra gada laikā esмu nostabilizējis savu dzīvi,nebaidos par to,ka nebūs ko ēst,ka nenoмaksāšu dzīvokli,jo zinu ka мan ir un būs regulāra alga.Paldies GTCL!

Gt GTCL Vadība 03.04.2019

Labdien!

Esam ļoti nepatīkami pārsteigti par šādiem komentāriem kuri ir vērsti pret GTCL Baltic uzņēmumu, uzņēmuma mērķis noteikti nav atstāt par sevi šādu iespaidu darbiniekiem kuri ir strādājuši uzņēmumā. Uzņēmums novērtē un ciena katru darbinieku kurš ir palīdzējis uzņēmumam augt un attīstīties. Ieraugot šādus komentārus esam sapratuši, ka kādā brīdī ir notikusi komunikācijas kļūda starp darbinieku un darba devēju, uzņēmums vēlās šo mainīt un labot šos pārpratumus. Lūgums sazināties ar mums, lai varētu šo situāciju mainīt.

Ar cieņu,
GTCL Baltic Vadība

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes