www.sudzibas.lv GTCL Baltic Attieksme pret personālu

GTCL Baltic - Attieksme pret personālu

Opā lillllā, atkal meklē darbiniekus! Pēc pieredzes nevienam neiesaku pieteikties darbā šajā uzņēmumā pie tik neprognozējamas, melīgas vadības! Vadība kategoriski nepilda savas saistības un solījumus! Tāda šizofrēniska iestāde! Skumji, bet patiesi!

Jo

Vairāk sūdzības par GTCL Baltic

Ar Aryss- S.I.69. 31.08.2019

Kas ir juris? Nulle... Viņam pat nepieder gtcl, bet viņa piegulētājai, ar kuru pat nav laulāti. Firma pieder sievietei kuru neviens tā arī nekad! Nekad nav redzējis. Juris Glumovs atbrauc uz darbu ar bmw x6 un ātri noslēpjas aiz elektroniskām durvīm. Viņam bizness. Jā naudu viņš maksā viss ir ok, tikai neceriet uz to, ka jūs tur gūsiet nākotni... Juris nerunā ne ar vienu... Jo sēž kabinetā... Bet viņam ir čigāniete Zinaīda! Kura valda pār visu un par visiem... Pat par Juri Glumovu... (atkārtošos===kurš pat neskaitās īpašnieks) ! Un tā... Atnāk pie manis Zinaīda.. (. Ar nokopētu Jura Grumova parakstu) , caur kopētāju.. Un morāli, psiholoģiski piespiež parakstīt atlūgumu... Kurā pat iemesls netiek uzrādīts... Kad prasīju par ko? Kā varat atlaist? Šeit nav uzrādīts atlaišanas iemesls... Čigāniete Zinaīda (kura skaitās Jurim Glumovam gtcl jauna kārtējā... (p. S. Es 2 gadus tur nostrādāju... Juris maina cilvēkus.. Bez iemesla un bez paskaidrojumiem) .. Es personiski piedzīvoju vismaz 30 cilvēku nomaiņu 1 gada laikā. Un vis labākos (pat savu radinieci) . Kurjerus, menedžerus kuri nostrādājuši 6...8...10 gadus? Bez sarunām... Jo ieradās Zinaīda! Čigāni dara kā grib! Juris Glumovs tur ir nulle, jo kā jau augstāk minēju... Glumovam Jurim Gtcl Baltic... ,. Vai kā viņš to naivi cer gtcl. Eu vari nesapņot... Kamēr tavu biznesu (tavas blakus draudzenes====piegulētājas) nu jau reāli čigāni pārņēmuši...) ! Apstājies juri! ===tu sen vairs nevaldi pār firmu == (kura pat nav reģistrēta uz tevi) ===šī čigāniete Zinaīda agri vai vēlu tevi iznīcinās.. Un es tam palīdzēšu===jo tub esi ****!

Ar Aryss- S.I.69. 31.08.2019

Opaaa jau izņēmuši sejas..Gtcl mājaslapā bija kontaktos kas ir kas..arvisām foto!viss ir dzēsts..Jurirks RullEE

Ar Aryss- S.I.69. 01.09.2019

Juris Glumovs GTCL tur nav valdnieks un visas 'tās preces ((BROCK),,ar firmaszīmi BROCk===multikatli..Tosteri..u.t.t...tās ir Jura un ķīniešu murgs..preces kuras zem brenda BRCOk...Nepērciet...tie ir kaķīša murgi.Pilns + Cenuklubs+ eju un skatos...nelaimīgie kuri nopirks jebkuru preci zem zīmes BROCK!

JEBKO... pērciet un jeb kur TIKAI Ne BROCK! no GTCL Baltic( vai kā čigāni to tagad sauc GTCL EU).

Ar Aryss- S.I.69. 01.09.2019

Nepērciet gtcl uzlīmes preces.. ===garantēju...
Radio, multikatls, panna, mikroviļņu krāsns, zālespļāvējs va fēna... Pievērsiet uzmanību... Ja uzlīme dtcl ===nepērciet!

Ar Aryss- S.I.69. 01.09.2019

Nepērciet nevienu BROCK preci,un jebko kur uzlīme izplatītājs GTCL Baltic,( GTCL.EU)...pēc 1 nedēļas nosprāgs.Ticiet es tur nostrādāju 2 gadus un zinu uz ko Glumovs(kuram pat nepieder firma),pelna naudu!