www.sudzibas.lv GSTT SIA online Aizdomas par nedrošu i-veikalu

GSTT SIA online - Aizdomas par nedrošu i-veikalu

Ņemot vērā salīdzinoši zemo preču cenu, noliktavas neesamību un neiespēju par preci samaksāt pēc piegādes, kā arī to, ka juridiskā adrese norādīta Ogre, bet veikala mājas lapā norādīts, ka viņus var atrast Rīgā, uz, ko zvanot pa norādīto +371 26526812 sieviete atbildēja, ka viņu juridiskā adrese Ogrē ir arī faktiskā adrese, kur atrodas birojs, bet par mājas lapā norādīto Rīgas adresi viņa nav zināJusi, kā arī to, ka pēc mana jautājuma, kā viņu sauc, sieviete nolika klausuli, bet pēc brīža pārzvanīja vīrietis un nespēja pamatot, kāpēc viņš atzvana sievietes vietā, ir pamatotas aizdomas, ka dotais i-veikals nav drošs!

V

P PastaNigris 18.09.2021

Skatos, adrese Ogrē, zemāk arī Ogre. Ja skatās kartē, ir iebakstīts rīga. Vnk konkrēti pasaki viņiem ka kļūda google maps wiģetā. Liela daļa i-veikalu izvēlas sākumā saņemt naudu un tikai tad izsūtīt kā piemēram Omniva. Gan jau meiteni sabaidīji :) Kam tev vārds?

G Gulbenietis 18.09.2021

Autors sabļaut uz meiteni noteikti māk, bet bildi pagriezt normāli nemāk :D