AtrisinātaGSMART - Telefons

Baigais sūds telefons Gsmart. Nokrita uz mīsktas koka grīdas un izšķīda ekrāns, (ļoti neiztrīgs ekrāns!!!) Un pirms tam vienkārši pats no sevis slēdzās ārā un pazūd zona. Iegādājos lattelecom veikalā, kurā nenodrošina šo telefona remontu. Sūtīja uz mūkusalas ielu 41, kur sazvanīju servisu un remonts ekrānam 230 euro. Meklēju internetā un nekur arī nav detaļas. Pāriešu atpakaļ uz LG telefonu, jo tas ir kritis zemē un šķīdis, bet ne ekrāns ;)

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Ansiss 30.08.2017

viss chill! nav aktuāli vairs

knausis 25.03.2015

Nemaz tik sūdīgi nav. Arī par izcilu to nosaukt nevaru. Ķīniešu mēsls. Lietoju jau gandrīz gadu. Baterija ļoti ātri samazina savu kapacitāti.

K kmaja 25.03.2015

Švaki meklēji:)
Te būs:

K kreditorsPG 25.03.2015

Muļķīga sūdzība! Jēdziens "mīksta koka grīda" jau pats par sevi ir absurds! Esmu lietojis šo brendu un mājās viens vēl tagad ir, kuru nelietoju, jo ir piešķirts darba aparāts.
Ekrāni plīst visiem - dārgajiem vai lētajiem ražotājiem, ja tos met pie zemes! Un ekrānu maiņa maksā dārgi visiem smartphoniem. Cik te sūdzību nevar atrast par citiem, dārgajiem ražotājiem, kam "ekrāni plīst paši no sevis"! Sūdzības autoram savu sarūgtinājumu par neveiklību vajadzētu izlikt kompensēt citādi, nenozākājot produktu, kura ražotājs nav vainīgs, ja lietotājam līki pirksti!

A Ansiss 26.03.2015

precīzāk Gsmart guru G1 internetā ir kaut kāds balts screens, nelikšu to tak uz melna telefona. KreditorPG beidz apsaukāties, tas liecina par Tevi pašu. "mīksta koka grīda" tas ir salīdzinājumā ar flīžu grīdu uz kura mans vecais LG L9 ir kritis un mierīgi izturējis. Es nereklamēju, bet stāstu prakses. KreditoPG nelietojot viņš nevar saplīst. Bet liekas ka šis modelis pat tā var saplīst :D, Bet OK priecāšos dzirdēt stāstus no prakses, cik citiem ir izturīgi šie telefonu, un kāds serviss ir pieejams..

K kreditorsPG 26.03.2015

Agris Lidaks, Neviens tevi neapsaukā. Es lietoju Guru G1. Lietoju kādus 6-7 mēnešus, līdz parādījās darba telefons. Man nav nekādas sūdzības pret to, ja vien mīnuss, par kuru nepadomāju pirms pirku - nevar ielikt atmiņas karti. Citādi - viss bija un ir kārtībā. Par to tavu koka grīdas mīkstumu. Nav svarīgi, vai tavs telefons nokrīt uz koka grīdas, uz flīzem, uz bruģa. Svarīgi ir tas, kā tas telefons atsitas pret virsmu. No tā arī ir atkarīgs bojājumu apmērs.
Turklāt, lūdzu neaizmirsti, ka uz budžeta klases telefoniem, cik man zināms, nav ūberstiprie gorillaglass stikli, kas ir dārgā gala telefoniem.
Joprojām uzskatu, ka tev nav taisnība un ka tava sūdzība ir muļķiga un vairāk ir par tevi pašu, tavu neveiklību un nevis par ražotāja produktu kā tādu.

A Ansiss 26.03.2015

Īsi sakot vienreiz nopērc un izmet ārā, jo serviss ir dārgāks par pašu telefonu. Un tā kā atmiņas karti nevar ielikt vai izņemt, tad tā visa informācija aiziet pa dirsu.

K kreditorsPG 26.03.2015

Agris Lidaks, vienam no šībrīža dārgākajiem telefoniem Apple iPhone 6 atmiņas karte arī nav paredzēta lietošanai! Tāpēc jau visiem datiem, tāpat kā uz datora, ir jāveido rezerves kopija.
Kas attiecas uz remonta cenām, es varu derēt, ka sadauzot ekrānu jebkura ražotāja Smartphonam, īpašnieks nebūs laimīgs un par salabošanu maksās ļoti, ļoti daudz! Vai arī gribot izbraukt cauri "pa limonādi", nopirks kaut ko daudz-maz līdzīgu no eBay, kaut kā uzstādīs un tad mēģinās to s**u nogrūst kādam citam, jo nekas normāli nestrādās. Tā nu tas ir!

A Ansiss 28.03.2015

Rekomendēju! Ja vēlaties mazāk plīstošu telefonu, skatieties lai būtu viegls, kas samazina triecienspēku, lai būtu no plastmasas, kas ir elastīgāks un amortizē triecienu ;)

I Invincible 12.07.2015

Sāksim ar to, ka šim telefonam ir ļoti trausls ekrāns, tāpēc, ka šis telefons ir veidots ļoti plāns, bet viņš nemaz nav sliktāks par gorilla glass 3. Jo šis ekrāns ļauj sevi viegli tīrīt un neskrapejas. Skaidri ir zināms, ka telefonam vajag maciņu un ka jebkurš telefons nav mūžīgs, bet tāpēc nevajag noniecināt šo brendu.
Man ir Gsmart Guru G1 Esmu izpeldinajusi savu telefonu, viņš ir kritis pret flīzēm, bruģa, akmeņiem un koka grīdu - kā jauns! Nekas nav pat ne švīkas!
Vienīgais mīnuss manam telefonam - neder kura katra austiņa.

I Ieva Riekstiņa 18.07.2016

Man ir gsmart guru g1 nu biki ielocīts un stikliņs sasķīdis bet iet labi un nav sūdzību.
Telefons kalpo vairāk kā gadu un iztieku ar tādu pašu stikliņu kāds nu viņš tagad ir.

T Tong Po 18.07.2016

Pieļauju, ka šis bija teju vai vienīgais modelis, kurš izdevies puslīdz kvalitatīvs. Un viss pateicoties metāla korpusam. Visi pārējie, ko esmu redzējis, izskatās kā no lētākās ķīniešu plastmasas taisīti. Cik esmu dzirdējis, arī lietotāju atsauksmes nav tās pozitīvākās.