www.sudzibas.lv Grupa OLAS Lepni čaļi...

Grupa OLAS - Lepni čaļi...

Bērns veselu nedēļu gaidīja, kad tiks uz viņu koncertu, bet, kad šodien atgriezās no tā, bija ļoti smagi vīlies...
Es speciāli iedevu bērnam līdz melno marķieri, ko nevar izmazgāt no drēbēm, lai tik ļoti kārotais autogrāfs glabātos ilgāk kā uz papīra lapiņas, bet puiš, bērnam jautājot viņu autogrāfu, lai parakstās uz jakas...viņš saņēma atteikumu...mājās dēls no koncerta pārradās raudot...8 gadīgam puisim elki bij sasāpinājuši sirsniņu...Nāca mājās ar tekstu: "Es domāju, ka viņi ir forši...,bet..."

Skumji. Nekad par tādu grupu nebiju dzirdējis. Viņi sen jau "izšķīlušies"?

C critical thinker 24.11.2016

jums bija kaut kāds līgums par autogrāfiem ar marķieri?

R REGS123 24.11.2016

tu laikam baigi nenormali kruts jūties sežot šajā portālā un gudri komentējot citas sūdzības

C critical thinker 24.11.2016

es nesežu un nenormali nejutos. Vienkārši novērojumi un veselais saprāts.

R REGS123 24.11.2016

ja tā izskatās! Paskatās kādu sūdzību un apakšā Jusu komentāts.. Veiksmi Jums ar Jusu " veselo saprātu"

C Chelsey 24.11.2016

Skumji, protams jau ir... bet es arī savulaik no "Talantu fabrikas" dalībniekiem esmu saņēmusi atteikumus :D toties dabūju foto un autogrāfus nākamajā reizē :D Varbūt ne jau lepni čaļi, bet vienk nav laika un spēka priekš visiem gribētājiem?

Nu, jūtu līdzi :(

C critical thinker 24.11.2016

Te kaut kas interesanti ar atbildēšanu. Šim komentāram bija jāparādās kā atbildei uz nabaga REGSA123 sašutumu.

J Jāņis 25.11.2016

Nav neviens iedomājies, ka neparakstījās, jo mazs bērns lūdza, lai parakstās uz jakas? Ar domu, ka pēc tam mazais dabūs pa biksēm, jo sabojājis drēbes.

A Aizdoma 19.04.2017

Tieši par šo gribēju minēt... Kamon! 8 gadīgs bērns pienāk ar marķieri un lūdz uz drēbēm parakstīties! Kurš SAPRĀTĪGI DOMĀJOŠS pieaugušais būtu šādam lūgumam atsaucies?

б Борька 25.11.2016

Es paskatītos kā jūs justos pēc dažiem h izstāšanās.Nevajag nevienu te laistīt,nepadomājot kāpēc viņi tā dara.Kā jūs jūtaties nolēkājot,nodejojot un nodziedājot kaut stundu!

B bonaparts 25.11.2016

Un par to ir jāsūdzas?