www.sudzibas.lv Grupa attieksme pret darbiniekiem

Grupa - attieksme pret darbiniekiem

Sveiki, mīļie cilvēki, kas meklē darbu!Silti neiesaku nevienam izvēlēties doties uz šo iestādi(GRUPA TAVS KOKA NAMS) strādāt, jo cik zināms tur ir ļoti grūti saprasties ar priekšniecību. Viņi prot izcili sodīt darbiniekus, burtiski par minūtes kavējumu, ja neesi savā darba vietā, taču kad pienāk algas datums, rodas jautājums ( vai priekšniecība ir savos darba augstumos?) - protams ka nē, algas nekad netiek izmaksātas laikus! NEKAD!!!!! algas tiek izmaksātas dalot summu... pieņemsim 10 datumā ir algai jābūt, pienāk šis datums! alga tiek LABĀKAJĀ GADIJUMĀ izsniegta 50 eur!!! priekšniecība saka ka nākamā dienā izmaksās atlikušo summu, protams pienākot nākamai dienai, priekšniecības nav uz vietas vai ja arī ir tad alga atkal tiek pārlikta uz citu dienu... vai arī tiek izmaksāta smieklu summa līdz tiem 50 eur. es uzskatu ka tā ir ņirgāšanās par cilvēkiem, cilvēki šai kantorī tiek izmantoti kā pēdējie vergi, nevis kā normāli cilvēki!!! attieksme ir vienkārši vārdos neaprakstāma! dzīvs piemērs no darbinieka pieredzes! 9JA ALGA IR NORUNĀTA 500 EUR, AVANSĀ TIKA IZMAKSĀTI 200 EUR TĀTAD ALGAS DIENĀ BŪTU ŠIM CILVĒKAM JĀSAŅEM ATLIĶUŠIE 300 EUR!!!!! ALGAS DIENĀ DARBINIEKS PIEPRASIJA 150 EUR OBLIGĀTI TAČU PRIEKŠNIECĪBA ČĪKSTĒJA KA NAV KO IZMAKSĀT, CILVĒKS TEICA, KA BEZ VARIANTIEM TIEŠI TO SUMMU VAJAG! PRIEKŠNIECĪBA IZMAKSĀJA 150 EUR ALGAS DIENĀ, NĀKAMĀ DIENĀ SOLOT SAŅEMT ATLIKUŠO SUMMU! NĀKAMAJĀ DIENĀ CILVĒKS DODAS PIE PRIEKŠNIECĪBAS PIEPRASĪT ATLIKUŠO SUMMU, PRIEKŠNIECĪBA UZSTĀJ KA VIŅAM VAKAR TIKA ALGA IZMAKSĀTA, UN KA VAIRĀK NEKAS NEPIENĀKAS!!! SAKIET LŪDZU CILVĒKI, JŪS DOTOS STRĀDĀT FIZISKI GRŪTU DARBU PAR 150 EUR? VAI TĀ NAV ŅIRGĀŠANĀS?