S Stikluiznīcinātājs 04.04.2011

Laikam bijušie kolēģi diez ko neviesojas šajā interesantajā portālā. Groglasā tiešām algas pašvakas un personāla politika visai nesaprotama. Toties es apguvu dažādas jaunas prasmes. Mans mīļākais darbiņš bij ar rokas stiklagriežamo sašņikāt brāķa stiklus, un miskastē iekšā! Un darba bij daudz... Apbrīnoju to ebreju fondu, kas turpina grūst piķi šajā fabrikā... Diezgan jau utopiskas, pašreizējā tirgus situācijā un ar šābrīža fabrikas vadību, ir cerības uz peļņu...

S salamanders 04.07.2011

Jaunā mārketinga menedžere gan ir mazliet bremzēta, vai tiešām nav normālu, izglītotu darbinieku Latvijā, kurš kaut ko saprot? Nesaprotu, laikam jau Igoram pietuvināta beibe paņemta

A Arkasha 15.07.2011

Izrādas, ka groglasā vēl kaut kāda darbība notiek.Tikko redzēju pāris viņu darba sludinājumus.Laikam lv esošie, izglītotie un normālie darbinieki būs jau pastrādājuši šajā krutajā fabrikā.Drīz varēs pieņemt darbā uz nākošo pārbaudes laiku.Uz otro riņķi:)ja tikai būs kāds gribētājs:)

K KAZIMIRS670 04.09.2019

Groglass meklē pārsvarā strādniekus uz pārbaudes laiku, kad tuvojas pārbaudes laika beigas atlaiž no darba un meklē jaunus strādniekus sludinājumos. Pārsvarā strādniekiem, darba devējs stāsta kad slikti veica savu darbu vai lietoja alkoholu un tāpēc jūsu kolēģi atlaidām no darba. Tāpēc iesaku jums šajā uzņēmumā nestrādāt nekad, ja negribat kad jūs padara par muļķi un nesamaksā jums pelnītu algu. Iesaku visiem kuriem bija problēmas groglass uzņēmumā, rakstīt te savas atsauksmes un nebaidīties.

GroGlass SIA 18.09.2019

Labdien, Jāni690!

Ar pārliecību apgalvojam, ka personāla speciālists, par kuru rakstāt, ir viens no atsaucīgākajiem kolēģiem Uzņēmumā, kas no visas sirds cenšas un diendienā palīdz ikvienam komandas loceklim visos jautājumos. Mēs ļoti novērtējam kolēģes darbu un ieguldījumu.

Ņemot vērā Uzņēmuma pārstāvības tiesības, personāla speciālists nepieņem lēmumus nedz par darba attiecību nodibināšanu, nedz arī par darba attiecību izbeigšanu, jo tas jebkurā situācijā ir tikai Uzņēmuma valdes locekļu pieņemtais lēmums un paša Darbinieka lēmums.

Visi darba nosacījumi ir vienādi ikvienam kolēģim Uzņēmumā bez jebkādas atšķirības amatā, darba stāžā vai kādiem citiem iespējamiem nosacījumiem. Mēs augsti vērtējam katru komandas biedru. Lūdzam Jūs personiski neaizskart mūsu Darbiniekus un dzēst Darbinieces vārdu, uzvārdu un fotogrāfiju no šī portāla, jo komentārs ir nomelnojošs, personu klaji aizskarošs, pie tam nav skaidra ne sūdzības būtība, ne pamats. Pretējā gadījumā būsim spiesti vērsties pēc juridiskas palīdzības, lai sakārtotu šo jautājumu likumiskā ceļā.

Aicinām risināt Jūsu jautājumu konstruktīvi! Jūs diemžēl nenorādījāt konkrētu iemeslu, par kuru sūdzaties, lai mēs varētu objektīvi izvērtēt saņemto sūdzību. Lūdzu atrakstiet mums privāti uz mūsu Uzņēmuma profilu šajā portālā vai uz Administrācijas un personāla nodaļas e-pastu [slēpt]@groglass.com, identificējot sevi pēc vārda un uzvārda, norādot saistību ar Uzņēmumu, lai komisija izvērtētu sūdzību un sniegtu Jums atbildi.

Ceram, ka esam izsmeļoši atbildējuši uz Jūsu jautājumu.

Ar cieņu,
Administrācijas un personāla nodaļa
SIA Groglass

K KAZIMIRS670 28.09.2019

Ja GroGlass SIA risinātu strādnieku problēmas, tad nebūtu tik daudz cilvēku sūdzību par uzņēmumu. Strādnieku problēmas vajag uzņēmumam GroGlass risināt tad, kad strādnieks strādā pie viņiem, bet ne tad kad viņš jau ir atlaists sen no darba, un apmelnots no darba devēja puses. Ja GroGlass vadība negrib laboties, tad tāda uzņēmuma reputācija pamazām pasliktinās, un cilvēki tādā uzņēmumā nestrādās vairs nekad. Jo biežāk uzņēmums meklē strādniekus sludinājumos, jo vairāk visiem paliek skaidrs, kad uzņēmuma vadībā nav kautkas kārtībā, kad mainās tā darba personāls bieži. Es ja būtu Latvijas valdība, tad tādus uzņēmumus slēgtu kuri nelabojas, jo strādnieks nekad nemelos un teiks taisnību.

GroGlass SIA 18.10.2019

Cien. KRAUKLIS101,

Mani sauc Anna, esmu personāla nodaļas vadītāja. Es dzirdu, ka Jūs jūtaties aizvainots. Man žēl, ka Jūsu gadījumā sadarbība ar uzņēmumu nav bijusi veiksmīga un Jums ir palicis slikts iespaids, tomēr tas neatspoguļo kopējo situāciju Groglass’ā.

Ja kāds no mūsu darbiniekiem nepamatoti Jūs aizskāra, tas ir mūsu pienākums to risināt. Tomēr, kamēr tā ir anonīma sūdzība bez skaidra konteksta, mēs neko nevaram darī, tāpēc aicinu rakstīt uz [slēpt]@groglass.com.

Atsevišķi vēlos komentēt Jūsu iepriekšējo sūdzību:

- Kas attiecas uz Jūsu izteikumu, ka mēs meklējam darbiniekus uz pārbaudes laiku, lai pēc tam atlaistu un meklētu citus – tā nav. Meklēt jaunus darbiniekus, veikt pārrunas, slēgt līgumus un veikt jauno darbinieku pilnvērtīgu integrāciju uzņēmuma kolektīvā, kā arī sniegt apjomīgas apmācības ir iespaidīgs, laikietilpīgs un dārgs cilvēkresursu process. Šāda rīcība būtu ne tikai finansiāli neizdevīga, bet arī ietu pretrunā ar Groglass vērtībām, pēc kurām uzņēmums tiek vadīts.

- Visas mūsu 15-gadu vēstures laikā visiem darbiniekiem atalgojums ir maksāts atbilstoši nostrādātajām stundām un algas vienmēr tiek izmaksātas laikā. Mēs maksājam atalgojumu ar visiem valsts noteiktajiem nodokļiem; nodrošinām nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu; individuālos aizsardzības līdzekļus, kā arī darba drošības un aizsardzības pasākumus veicam tādā līmenī, kas ir daudz augstāks par valsts vidējo līmeni.

- Alkohola lietošanas aizliegums darba laikā ir būtisks, jo mūsu darbinieku drošība un veselība ir absolūta prioritāte. Uzņēmumā regulāri tiek veiktas Alkohola koncentrācijas pārbaudes, kam piesaistīta neatkarīga puse ar sertificētu un kalibrētu aparatūru. Veicot pārbaudes, darbinieks tiek iepazīstināts ar testa rezultātiem. Par alkohola pārbaužu veikšanu uzņēmumā informējam pretendentus darba intervijā, darba aizsardzības ievadinstruktāžā, kā arī tas ir atrunāts Darba kārtības noteikumos. Ja Jūs bijāt atlaists par alkohola lietošanu darba laikā, diemžēl, mēs neko nevarēsim darīt šajā situācijā.

Groglass ir unikāls uzņēmums. Nozarē, kurā darbojamies, esam labākie pasaulē. Šādus rezultātus mēs esam sasnieguši dēļ augstiem profesionālajiem, ētiskiem standartiem un mūsu vērtībām.

K KAZIMIRS670 23.10.2019

Ko jūs te uzrakstījāt tas ir nepatiesi un parasti meli. Visu var redzēt Latvijas sludinājumu vietnēs, kur GroGlass SIA meklē pēc katriem 3 mēnešiem strādniekus, jo vecie jau atlaisti jo neizturēja pārbaudes laiku. Ja strādnieki jūsu lieto alkoholu regulāri darba laikā, tas nozīmē kad ar GroGlass SIA vadību nav kautkas kārtībā. Normālā darba vietā nevajag veikt nekādus alkohola un narkotiku testa rezultātus ar neatkarīgu sertificētu pusi, jo tur strādā normāli un uzticīgi strādnieki kuri nepārkāps darba devēja noteikumus jo viņiem apmierina viņu darbs. Ja jūsu uzņēmumā ir problēmas ar alkoholu un narkotikām, tad nekādas pārbaudes jums nepalīdzēs, jo problēmu ir jāmeklē uzņēmuma vadībā bet ne tikai strādniekos. GroGlass SIA nav unikāls uzņēmums un nekad nebūs, jo tur nestrādā diemžēl labākie pasaulē, bet strādā neprofesionāļi savā jomā.