www.sudzibas.lv GroGlass Cilvēku čakarētāji

GroGlass - Cilvēku čakarētāji

Gribu brīdināt visus, kam ir zvanījuši no firmas GroGlass (Katlakalna iela 4b) un piedāvājuši darbu, būt ļoti uzmanīgiem, jo šī iestāde ir cilvēku čakarētāji, kas piedāvā darbu, un pēc mēneša atlaiž un meklē citus muļķus. Priekšniecība ir ķēdes suņi, kas vispār nerespektē strādniekus! Jāstrādā ir pa 12 stundām, bez brīvdienām, no kurām 1 stunda ir tikai brīva. Pats strādāju tur 2 mēnešus stpakaļ un atlaida pēc mēneša neko nepaskaidrojot. Šeit varat izlasīt vairāk atsauksmes http://www.tavsdarbs.lv/par/Groglass&hron&desc

O Olegs 31.10.2010

Pilnīgi piekrītu Arnim! Turieties tālāk no šī midzeņa.

ļ Ļoha 01.11.2010

Dīvaini, kā šie krīzes laikos nav vēl štatu nokomplektējuši.SS.lv nesen redzēju viņu darba sludinājumu uz maiņas meistara vakanci.Laikam jau darbs neštimmē ar piedāvāto atalgojumu...

с стекольщик 09.11.2010

ss.lv недавно видел их вакансии.Почему люди не хотят там работать?
Bероятно, не хорошее отношение к работникам...

B Bezdarbnieks 09.11.2010

Es jau gatavojos CV viņiem sūtīt.Nez kādas tur algas ir?Darbu ta vajag!

G genrihs 03.12.2010

hocu predupreditj vseh kto citaet objavlenie v SS.LV-ostorozno!!! nikakie kranovhiki/voditeli pogruzcika tam NE NUZNI.estj teljfer, estj para pogruzcikov kotorie nuzni raz v nedelu.vse kto prihodat delajut odnu i tu ze monotonnuju rabotu-berut steklo so stanka, istavat v upakovku.rabota monotonnaja, kak rebata rasskazali, pri suhestvujuhej sisteme bonusov rascitivatj mozno na 200 ls.v otdele kadrov na teba smotrat skvozj paljci, menedzer po kadram Anna rasskazet vse krasivo, a Dace(ona zaklucaet dogovor)podpisivatj daet sovsem drugoe.dogovor nelza vinositj za predeli kantori-SKANDAL!na teba smotrat tut ze kak na vraga naroda.razgovarivatj s rabocimi ne dajut, cto bi hotj kak-to zamanitj.posudite sami-s cego vdrug v nahe vrema tak dolgo stoit objavlenie?cerez etu kantoru prohlo pol Rigi.no eto ustraivaet administraciju, ibo:ZARPLATA MINIMALNAJA, PROBLEM S LUDMI SEICAS NET, vremennij dogovor(v tecenii 3 mesacev teba uvolat v luboj moment), POKA TI VREMENNIJ RABOTNIK-POLUCAEH MENJHE.voobhem tolkovo pridumano.pogovorite s temi kto tam rabotal ili rabotaet.voobhem UPASI VAS BOG SVAZATSAS ETOJ KANTOROJ.hota i budut silno ugovarivatj.

G gena 23.02.2011

Если вы мазохист или у вас стальные нервы можете поработать пару месяцев, всё равно потом Оскар, как быдло вышвырнет, есть там такой начальник.Там как конвейер, а набирали довольно квалифицированных, трудолюбивых работников, но через 3 месяца максимум без объяснения причин увольняли. И где гарантия, что с вами так не поступят?

M Mih 06.12.2011

Ne jau tā lieta, ka ilgi stāv tas sludinājums. Divu gadu laikā, tur viņi meklē darbiniekus (konkrēti maiņas meistaru) jau ap 20 reizēm sludinājums tur ielikts. Varbut pat vairāk.
Līdztekus tam, strādnieki tur meklētu kādas 2-3reizes. Jebkurā gadījumā - vai nu tur ir ar algām uzmetiens (kā minēja - pienāk pārbaudes beigas, ņemam nākamo, par pārbaudes laika algu) vai arī priekšniecība tur ir... tā teikt, negudra. Ja kļūdijās sākumā izvēloties darbiniekus, tad pēc 10ās reizes jau noteikti vajadzētu mainīt vai nu savas domas, vai arī vērtēšanas kritērijus.
Lai gan - ja cilvēks ir bez darba - var jau pastrādāt divus mēnešus un meklēt citu vietu. Vienīgi nepatīkami, ja pēc tam atlaiž... tāpat.. bez paskaidrojuma...

K KAZIMIRS670 04.09.2019

Groglass meklē pārsvarā strādniekus uz pārbaudes laiku, kad tuvojas pārbaudes laika beigas atlaiž no darba un meklē jaunus strādniekus sludinājumos. Pārsvarā strādniekiem, darba devējs stāsta kad slikti veica savu darbu vai lietoja alkoholu un tāpēc jūsu kolēģi atlaidām no darba. Tāpēc iesaku jums šajā uzņēmumā nestrādāt nekad, ja negribat kad jūs padara par muļķi un nesamaksā jums pelnītu algu. Iesaku visiem kuriem bija problēmas Groglass uzņēmumā, rakstīt te savas atsauksmes un nebaidīties.

GroGlass SIA 18.10.2019

Cien. KRAUKLIS101,

Mani sauc Anna, esmu personāla nodaļas vadītāja. Es dzirdu, ka Jūs jūtaties aizvainots. Man žēl, ka Jūsu gadījumā sadarbība ar uzņēmumu nav bijusi veiksmīga un Jums ir palicis slikts iespaids, tomēr tas neatspoguļo kopējo situāciju Groglass’ā.

Ja kāds no mūsu darbiniekiem nepamatoti Jūs aizskāra, tas ir mūsu pienākums to risināt. Tomēr, kamēr tā ir anonīma sūdzība bez skaidra konteksta, mēs neko nevaram darī, tāpēc aicinu rakstīt uz [slēpt]@groglass.com.

Atsevišķi vēlos komentēt Jūsu iepriekšējo sūdzību:

- Kas attiecas uz Jūsu izteikumu, ka mēs meklējam darbiniekus uz pārbaudes laiku, lai pēc tam atlaistu un meklētu citus – tā nav. Meklēt jaunus darbiniekus, veikt pārrunas, slēgt līgumus un veikt jauno darbinieku pilnvērtīgu integrāciju uzņēmuma kolektīvā, kā arī sniegt apjomīgas apmācības ir iespaidīgs, laikietilpīgs un dārgs cilvēkresursu process. Šāda rīcība būtu ne tikai finansiāli neizdevīga, bet arī ietu pretrunā ar Groglass vērtībām, pēc kurām uzņēmums tiek vadīts.

- Visas mūsu 15-gadu vēstures laikā visiem darbiniekiem atalgojums ir maksāts atbilstoši nostrādātajām stundām un algas vienmēr tiek izmaksātas laikā. Mēs maksājam atalgojumu ar visiem valsts noteiktajiem nodokļiem; nodrošinām nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu; individuālos aizsardzības līdzekļus, kā arī darba drošības un aizsardzības pasākumus veicam tādā līmenī, kas ir daudz augstāks par valsts vidējo līmeni.

- Alkohola lietošanas aizliegums darba laikā ir būtisks, jo mūsu darbinieku drošība un veselība ir absolūta prioritāte. Uzņēmumā regulāri tiek veiktas Alkohola koncentrācijas pārbaudes, kam piesaistīta neatkarīga puse ar sertificētu un kalibrētu aparatūru. Veicot pārbaudes, darbinieks tiek iepazīstināts ar testa rezultātiem. Par alkohola pārbaužu veikšanu uzņēmumā informējam pretendentus darba intervijā, darba aizsardzības ievadinstruktāžā, kā arī tas ir atrunāts Darba kārtības noteikumos. Ja Jūs bijāt atlaists par alkohola lietošanu darba laikā, diemžēl, mēs neko nevarēsim darīt šajā situācijā.

Groglass ir unikāls uzņēmums. Nozarē, kurā darbojamies, esam labākie pasaulē. Šādus rezultātus mēs esam sasnieguši dēļ augstiem profesionālajiem, ētiskiem standartiem un mūsu vērtībām.

K KAZIMIRS670 23.10.2019

Ko jūs te uzrakstījāt tas ir nepatiesi un parasti meli. Visu var redzēt Latvijas sludinājumu vietnēs, kur GroGlass SIA meklē pēc katriem 3 mēnešiem strādniekus, jo vecie jau atlaisti jo neizturēja pārbaudes laiku. Ja strādnieki jūsu lieto alkoholu regulāri darba laikā, tas nozīmē kad ar GroGlass SIA vadību nav kautkas kārtībā. Normālā darba vietā nevajag veikt nekādus alkohola un narkotiku testa rezultātus ar neatkarīgu sertificētu pusi, jo tur strādā normāli un uzticīgi strādnieki kuri nepārkāps darba devēja noteikumus jo viņiem apmierina viņu darbs. Ja jūsu uzņēmumā ir problēmas ar alkoholu un narkotikām, tad nekādas pārbaudes jums nepalīdzēs, jo problēmu ir jāmeklē uzņēmuma vadībā bet ne tikai strādniekos. GroGlass SIA nav unikāls uzņēmums un nekad nebūs, jo tur nestrādā diemžēl labākie pasaulē, bet strādā neprofesionāļi savā jomā.

K KAZIMIRS670 04.09.2019

Groglass darbiniecei Ilzei Šafranskai vismazāk ticiet, jo viņa jūs piečakarēs ātri, un jums jaunais darbs liksies Groglass par dzīves lielāko pielaisto kļūdu.