www.sudzibas.lv Grīziņkalna parks Ar sīkiem akmeņiem no kaisīts asfaltējums

Grīziņkalna parks - Ar sīkiem akmeņiem no kaisīts asfaltējums

Grīziņkalna parka asfaltētā daļa nokaisīta nelieliem akmeņiem. Šis ir vienīgais parks rajonā ar piemērotu braucamo daļu skrituļslidām, skrituļslēpēm, skrituļ dēļiem, longbordiem u. C. , taču akmeņu esamība ir padarījusi šo parku bīstamu un nelietojamu. Es saprastu, ja būtu apledojums, taču tas nav bijis veselas 2 nedēļas un ceļi joprojām nav notīrīti.

Ot Otis 19.01.2020

Aizbrauc uz Skandināvijas valstīm. Tur lielā daļā to granti izkaisa ziemas periodā. Pat neskatoties uz to ir vai nav tas ledus. Attiecīgi, pavasarī to visus sašķipelē atpakaļ ,lai kaisītu citā gadā.

Tajā parkā ir konkrētas atzīmes ,ka konkrēta vieta piemērota tiem braucamajiem ?

hartijs 19.01.2020

Bet tas ir tur. Pie mums prot tikai izkaisīt.

Me Mego izmeklētājs 19.01.2020

Rīgas meži rīdzenes filiāle .p.s.lielas vienigā oficiālā trase šiem sporta veidiem ir pie krievinekļa ,atvainojiet uzvaras pieminekļa

Tu Turkey901 19.01.2020

Mežaparkā arī nokaisīts, bija sižets Bez Tabu, un neviens neko netaisās mainīt.

" Es saprastu, ja būtu apledojums, taču tas nav bijis veselas 2 nedēļas un ceļi joprojām nav notīrīti."

Ziemā neviens akmeņus, smiltis vai sāli netīra nost, apledot var kuru katru nakti!

BondsBonds 19.01.2020

Saprotu ja tur būtu nokaisīts ar smiltīm vai sāli viss būtu saulaināk? Ietves ir paredzētas gājējiem, tā nu tas ir.