www.sudzibas.lv Grillburger Slikta apkalposhana

Grillburger - Slikta apkalposhana

Kaadas 15 reizes biju shajaa iestaadee, vienmeer esmu prasiijusi lai neliek klaat tomaatus, 4 reizes ir pielikts. Shovakar atkal tas pats. Prasu girosu ar piedevaam bez tomaatiem un ar kechupu kaa izveeles meerci. Atnes man shkjiivi ar tomaatiem un majoneezi. Kad pateicu ka prasiiju bez tomaatiem paardeveeja uzstaaja ka es neko taadu neesmu teikusi un ko tad lai vinja tagad iesaakot. Pateicu lai nonjem tomaatus un virseejo kaartu meerces uz salaatiem kur tie tomaati man bija. Vinja man atnes jaunu porciju: plikus frii un vistas girosu, un sagaazusi daudz negarshiigo majoneezi pa virsu. Taa arii paliku izsalkusi veerojot kaa mans puisis un visi paareejie eed. Saakumaa noskumu ka man jaamaksaa [ilna cena par pusporciju, beigaas samaksaaju pilnu cenu par sausu galju un frii ko nemaz neapeedu. Un kaapeec man prasa kaadu meerci veelos, ja vinji taapat sagaazh virsuu ko veelas? IIsta njirgaashanaas nevis apkalposhana.