Grila Bode Imanta - Slikts serviss

Пришли сегодня, 9 июня 2021 года
обслуживал молодой человек. Заранее поинтересовались сколько ждать суши. (в заведении находился помимо нас один столик который заказал мясное блюдо и картошку фри) молодой человек сказал в зависимости от заказа, в среднем от 10 до 20 минут. В итоге прождали заказ 50 минут. На вопрос когда же будет готов наш заказ официант куда то исчез, вернулся и сказал ещё 5 минут. Мы не могли больше ждать и тем более ребенок уже изнемогал. Попросили счет за напитки. Официант не извинился за долгое время ожидания, с ухмылкой рассчитал и не попрощался. Если человек интересуется как долго ждать свое блюдо, это означает что время его ограничено! Уважаемое руководство, ваше замечательное заведение не будет никогда приносить вам доход, пока у вас такие официанты! Официант это лицо заведения. Именно от него зависит захотят к вам снова вернуться люди или нет. Мы лично очень любим это место, но из-за такого отвратительного обслуживание к сожалению выберем что то другое. Поменяйте обслуживающий персонал.

V Vika 27.07.2021

Bijam apmeklējuši šo iestādi 27.07.21Tas bija kaut kāds ārprāts.Grila Bode Imantā ,kas ar jums noticis ? Serviss vienkārši nulle labi ,ka vispār ko atnesāt.Sākšu ar kafijam ,ko mums atnesa protam bez karotītēm))) paldies ka cukurtraukā bija viena karotīte,ko arī sadalījām uz diviem ))) latti noteikti samaisīja viesmīle pirms mums atnesa -nebija kārtās))Pasūtījam suši ,kuru gaidījām ļoti ilgi .Gribējam jau mest mieru un iet prom,bet tad jau atnesa ilgi gaidītos suši par kuriem nebijām sjūsmā, nolika setu mums pa vidu galdam ,un mērces trauciņus)) paldies ,ka atnesa divus trauciņus )))cik saprotu ,ka šķīvīši nepienācās )))Pēc tam paprsījam ŗēķinu kuru tikai redzējam ,kad likam naudinu ,kuru atnesa mums mazā spainīti ,un kas par joku kad apmaksājam rēķinu viesmīle atnesa atlikumu tukšā spaiītī a rēķinu neatdeva mums)). Nu čeks tas jau pa daudz būtu prasīts kā ne kā grūti laiki visiem.Ļoti vīlos Grila bode ,kas atrodas Imantas tirgū.Viennozīmigi vairāk neiešu uz turieni un ieteikšu arī savējiem neeiet. .Slikts serviss