Grifs AG - verdziba

Grifs ag tagad ir tik zemu kritis, ka talak vairs nav kur.Pirmkart algas-lats stunda, veiksminiekiem 1, 25...Otrkart stradaju viena no grifa objektiem un vergoju diennaktis, jo redz nav cilveku kas strada.aizgaja viens prom un nujau vairak ka menesi mekle ko nemt vieta, jo nav ko nemt.neviens nenak uz so nozelojamo firmu.esmu dzirdejis ka grifa tagad ap 40 vakancem...un ko gan vini grib, ar tadam algam lai kads naktu.. :D vini tik mak kartejos meslusizgudrot lai esosajiem darbiniekiem apgrutinat dzivi.bet celt algas ari negrib, jo lielajiem sefiem tad nebus ko iebazt kabata.k isak sakot nozelojama firma...

J

G Grāfs 03.05.2011

Ko jūs muļķi atļaujaties!Mēs maksājam 1 Ls. dienā, un darbinieki stāv rindā, gaidot, kad kāds izstāsies!

S sando 03.05.2011

Ja jums tada rinda ko tad meklejat darbeniekus ta, un nemitigi meklejat

G Grāfs 03.05.2011

Tu negribi izmēģināt laimi?

U User6929 25.08.2012

Piekrītu, Grifā ir verdzība, darbs uz kājām, augstas prasības, kā arī maksā 1 Ls stundā.Pats to izbaudīju strādājot Grifā.To ko raksta ir patiesība.