www.sudzibas.lv Grifs AG Slikts serviss

Grifs AG - Slikts serviss

Strādājot vairākus gadus Origo sastapos ar briesmīgu attieksmi no grif apsardzes nu jau vairākas reizes!
Grif apsardze nepilda savus pienākumus, ilgi nevar ierasties nospiežot pogu, nereaģē uz lūgumu izvest no veikala un veikala apkārtnes nevēlamas personas.
Veikalā ienāca 4 neadekvāti jaunieši kuri mēģināja apzagt pirmajā reizē- tika pieķerti un izdzīti no veikala.
Pēc 10 minūtēm tie atgriezās atpakaļ, tika uzreiz nospiesta poga. Lēnā garā atnāca 3 apsargi, kuri nekā nereaģē uz draudēšanu, cieņas aizskaršanu un lūgumu izdzīt šīs personas no veikala, Atbilde no apsardzes - netaisāt skandālu.
Rodas jautājums, par ko tad mūsu apsardzei maksā algas ? Par to ka visu dienu pastaigājās un nepilda savus darba pienākumus?
Kurš maksās par nozagtām precēm ja darbiniekiem jātēlo no sevis apsargi un jānotur zagļi?
Minētā situācija diemžēl nav pirmā, ļoti bieži apsardze apbrīno ar to cik labi viņi strādā.
P.S. Nevajag pieņemt darbā sievietes kuras pat baidās pienākt klāt pie zagļiem.

16.11.2022

J

Nāc strādāt Grifā un pārādi, kā ir jāstrādā pareizi! Gaidam!

G Gonzo23 16.11.2022

Runājiet ar veikala vadību

Good Intentions 17.11.2022

Par Grifu esmu dzirdējis ne to labāko no darbinieku puses, bet atkal atkarīgs. Ko nozīme ilgi? Cik tas ir ilgi? Reali rēķinot? Zinu, kad konflikta situācija ir tā, ka katra sekunde velkās. Apsargiem jau arī jabūt korektiem, ne jau tagad dēļ vārdu apmaiņas sitīs ar steku un pūtīs sejā piparu. Apsardzei ir tā alga smieklīga un ļoti nepateicīgs darbs un kaut ko jau dara, bet ne jūsu redzeslokā. Kas maksās? Noteikti ne jūs! Pēc instrukcijām un darba pienākumiem jums vispār nevajag apdraudēt savu dzīvību mēģinot apturēt un tēlot no sevis apsargus. Par apsardzes kvalitāti, ņem ko var, visur trūkums. Firma par darbinieku dabū labu piķi par ko maksā ņēmējas taču maza daļa tiek līdz darbinieka algai.