www.sudzibas.lv Grifs AG Rupja darbinieku attieksme pret klientu

Grifs AG - Rupja darbinieku attieksme pret klientu

Super Neto veikalā Cēsīs Bērzaines ielā vēl aizvien strādā apsargs, Artūrs, kurš atļaujas pret pircējiem izturēties rupji, staigāt netīrs un ierasties darbā alkohola reibumā.Esmu rakstījusi ziņojumu gan apsardzes firmai, gan vietējai avīzei, bet nav nekādu rezultātu.Vai tiešām firmai sava reputācija neko nenozīmē?Manas domas par šo firmu ir ļoti sliktas.Vai vēl kādā firmā darbinieki atļaujas ierasties darba alkohola reibumā un netiek par to atlaisti?

I Ivans 03.09.2008

Gruti iedomaties, ka cilveks regulari uz darbu nak ieravis un netirs! Tad jau tadu sen atlaistu. Man nepatik, ka cilveks, kas iet iepirkties uz Neto veikalu, sudzas par apsargu. Kada jums darisana, ja ari vins atnak uz darbu piedzeries vai netirs( es tam neticu)? To vien darat kaa skataties, kads ir apsargs?
Interesanti ir ari ar apsargu pienakumiem veikalos. Vai apsargam jaliek grozi kopaa, vai tomer jasargaa veikals? Veikala pardevejiem vai kadiem citiem veikala darbiniekiem janodarbojas ar grozu vaksanu!!! Ne prieks tam apsargs ieguvis sertifikatu, lai grozus lasitu. Ta pat ari apsargam nav jabut visu laiku redzamam veikala, galvenais lai vins redz, ko dara pirceji! Nerunasu par Netto, bet ir tada lieta kaa video noverosana un apsargam pietiek sedet pie monitora, uz kura ir redzams attels no kameram veikalaa! Ir ari tada lieta, ka apsargam tik nemaksaa, lai vins skraiditu un katru skatitos! Apsargs ari nav veikala pardevejs, ka vinam viss jaizn. ja vins ari ko nezina, tad tas ir normali. Vinam jaskatas, lai nezog!

I Ivans 03.09.2008

Visvairak man riebjas tas, ka daudzi cilveki nepamatoti sudzas par apsardzes darbiniekiem, saka, ka vini neko nedara u.t.t. Riebjas, jo pasi jau tie runataji to darbu nav darijusi un neizna, ko tas nozimee! Prasa, lai apsargs veiktu kaut kadus pienakumus, kuri nav vinam vispar javeic!

R Raivo 03.09.2008

Te ir tuksas laukju klacas.

S SimonaKrumina:) 07.08.2009

Sveikiņi varu droši teikti ka Madonas rajona veikala superneto strada vienkkarši super apsardziņš prieks uz tadiem skatīties:) neko sliktu nevaru teikti tā tik turpināt:) un ceru ka vēl kadreiz redzešu viņu tajā darba:):)

N nadežda 03.03.2010

01.03.2010.gads, 15.45 vejkals RIMI, RIGA TIRZNIECIBAS CENTRA ALFA, piekats pujka vienam apsargam kautkas paradijas un ar lamu vardiem centas izgrust cilveku no vejkala, kad neizdevas izsauca paliga 4 kolegus, no zales ajztiepa pujku pie lifta un saka sist divi tureja, viebs sita pectam iegruda apsardzes telpa, kad pujka gribeja piezvanit policijaj virsu metas vel 2 apsargi un sita ar kajam, rokam, stekku nometot to uz gridas.Pec 2 stundam atbrauca policija, iecirkni sastadija administrativo protokolu itka pujsis lamajas, bet ari to uzrajz ajztajsija, un sastadits tagat protokols par miesas bojajumiem, nonemti liecinieku liecibas, nonemti miesas bojajumi, pujka arstejas, PEC ARSTEŠANAS OBLIGATI BUS TIESA, JA NEBUS KRIMINAL LIETAS JO MIESAS BIJAJUMI ITKA VIEGLI .BET BUS CIVILPRASIBA PAR MIESAS BIJAUMIEM, UN MORALAJS KAJTEJUMS.TO TA ATSTAT NEDRIKST.DOMAJU FIRMAJ STINGRI JAPADOMA KO VINI NEM DARBA.PAR ŠO GADIJUMU ES VEL RAKSTIŠU AVIZES, UN VARBUT PIESLEGŠU DEGPUNKTA DARBINIEKUS