www.sudzibas.lv Grifs AG Naudas kāsēji

Grifs AG - Naudas kāsēji

Apsolīja apsardzi par 20Ls mēnesī, bet rēķini sāka nākt par 30Ls. Mēģinot atteikties no voņu pakalpojumiem sarēķina astronomiskas summas par demontāžu + soda nauda + vēl mistiskas summas bez pamatojuma. Apsardzes auto dežūrē aptuveni 600 m no objekta, bet reaģēšanas laiks pēc trauksmes pogas nospiešanas bija virs 12 min. Tomēr protokolā ieraksta 5 min. Izlasot uzmanīgi līgumu var redzēt, ka klienta labā nav neviena punkta, viss lai arī kā neizvērstos ir AG Grifs labā. Nevienam neiesaku sadarboties ar šo kompāniju. Iebrauksiet baigās auzās.

K

M Maris 14.09.2010

nemaksaa viniem neko, aprunaajies ar pieredzeejusu advokatu, un fiksee liiguma paarkaapumu, kapeec brauc 12min, nevis 5min.tad vareesi izvirziit pretenzijas arii pret viniem.
Man ir evor pagaidaam esmu apmierinaats.

D Danuks 07.12.2010

Nu nezinu, man ar GRIFS AG nekādu problēmu nekad nav bijis. Ja pats esi lojāls un maksā visus rēķinus laikā, tad jebkurā laikā nāk pretī ar palīdzību.