Grifs AG - Krāpšana

Biju nostrādājis Grifā par apsardzes darbinieku nepilnus 3 mēnešus! Nožēloju, ka aizgāju strādāt uz šo firmu, labāk būtu palicis sēdēt mājās un saņemt bezdarbnieku pabalstu 210ls nekā gandŗīz katru dienu pa 15-19h strādāt un saņemt ja labi 170ls...
Alga bez sertifikāta 1.20 ls/h ; ar sertifikātu 1.40 ls/h, bet tas viss ir uz papīra, tākā savi 90sant/h sanāk.

Grifs tagad ir populārs ar to, ka, ja ir nostrādātas ļoti daudz virstundas, kur stundas likme iet dubultā, tad viņi to pārtaisa pār piemaksu. Man 1 reizi izmaksāja 30ls par maz, bet kolēģim no blakus objekta gandrīz visus 70ls.
Kad lūdz uztaisīt pārrēķinu, tad viņi ļoti atvainojas un apsolās atsūtīt naudu nākamajā mēnesī, bet protams ka neatsūta, un atkal tev ir jāčakarē savs laiks un nervi, lai lamatos ar viņiem.

Neiesaku Jums dodies strādāt uz šo firmu!

R

K kasits222 27.04.2013

Cik mans paziņa jau 3 gadus strādā šajā kompānījā viņam ar algu un aprēķiniem vienmēr ir bījis vis kārtībā.

Man vairāk izskatās kad kāds konkurents veido anti reklāmu, jo cik arī apts izmantoju grifsag pakalpojumus vienmēr darbinieki ir bījuši vieni un tie paši, nav tākā citur katru reizi brauc cits darbinieks.

Y YoYo 27.04.2013

Man jau ar šķiet, ka sūdzības autors kaut ko te .irš!
Ja pieņem, ka viņa nosauktā samaksa 0.9Ls/h ir reāla, tad sanāk pie 15h darba dienas ir nopelnāmi 12, 5 dienās!
Diez vai tik maz darba dienu mēnesī ir šiem apsardzes darbiniekiem!

R reflja 28.04.2013

Ne nu protams ka var strādāt kā sunim katru dienu pa 15-19h ar 1-2 brīvdienām nedēļā - tad savus 260ls algu saņemsi :)

P podzija 01.05.2013

Tiešām ko tu d.irs! Mans vīrs strādā Grifā jau kuro gadu. Ne stundas ir 15 -19, ne brīvdiena 1. Un arī alga nav tikai 260. Labāk jau sēdi bezdelniekos neko nedarot, nedod Dievs tādu slinku pamuļķi pāriniekos!

F Foksis 30.06.2013

Apsardze strada tikai pilnigi Stulbeni, kuri vispar neko nemak darit

Dmitry Resnais 10.04.2016

Tādas muļķības var runāt tik pat pilnīgs , kurš nekad apsardzē nav strādājis un no šī darba specifikas neko nejēdz. Apsrdze ir grūts un sarežģits darbs. Jāmāk laiku nobumbulēt radot pārējiem ilūziju ka strādā. Tāpat jāiemācās šo-to nopizģīt kas slikti nolikts. A kur nu vēl kādam uzkraut pa purnu...:) :) :)

R reflja 23.03.2014

Protams ka labāk sēdēt bezdarbniekos un piestrādāt kkur citur neoficāli, 3 reizes lielāku algu saņēmu kad aizgāju no grifa.

Dmitry Resnais 10.04.2016

Mjāā, tā nu ir, apsargu algas reti kurā apsardzes firmā ir daudz-maz apmierinošas. Bet runājot par darba stundām, tad jebkurā firmā tās būs jāpārstrādā. Protams ka to var nedarīt, bet arī algā neko nesaņemsi.