www.sudzibas.lv Grifs AG Darbinieks kājslauķa vietā

Grifs AG - Darbinieks kājslauķa vietā

Dariet visu savā dzīvē, lai nekad nekļūtu par darbinieku šajā uzņēmumā. Īsumā par būtiskāko.

Vairums Grifs Ag darbinieki nav spējīgi kopā salikt pilnu, pareizu teikumu latviešu valodā. Starp citu tā ir valsts valoda, ja nu kāds bija to palaidis garām.

Invalīdi, dažādu vielu atkarīgie un citādi nolemtie - laipni lūgti - grifs ar atplestām rokām jūs te sagaidīs! Jā, tieši tādi indivīdi ļoti iespējams, ka "sargā" arī tavu privātīpašumu. Bet pirms atsakies no viņu "pakalpojuma", velti vēl mazu mirkli uzmanības, jo turpinājums būs interesants.

Pēc grifa uzskatiem, darbinieks drīkst savā maiņā atrasties alkohola reibumā. Un ja vadītājs to ir uzzinājis, tad tev, kā kolēģim, ir jādara viss, lai par to, nedod dievs, neviens neuzzinātu. Nu, zini kā, mazums tiks sabojāta šī spīdošā uzņēmuma reputācija!

Kameras, kuras nav iespējams patīt uz atpakaļ, taisnā ceļā nākušas no alixpress zemās kvalitātes departamenta - tieši tā - tas viss mūsu mīļajā grifā!

Darbinieki savās maiņās spēlē spēlītes un, pateicoties "īsajam" 24h grafikam, rūpīgi "saudzē" savu veselību. Tas viss par izdevīgo piedāvājumu 2.20 eur stundā! Ļoti iespējams, ka tieši tik maksā infarkts tur pat uz vietas...

Es varētu turpināt un turpināt. Bet man ir svarīgākas lietas darāmas. Galveno domu jūs sapratāt.

P. S man pilnīgi un galīgi nepis neviens komentārs. Šīs sūdzības mērķis ir kaut vismaz vienu cilvēku atturēt no tiesiskas vai netiesiskas sadarbības ar šo uzņēmumu, kas pārkāpj sabiedrības intereses un Latvijas valsts likumu.

15.12.2020

15.12.2020

G

žāģšāņā.

Pārbaudiet Armands CurĶīnas skapītī.
Tur daudz kas nu apzīmogots.
katru rītu viņa iet uz auksto čehu ēst. Un staigā pa citiem čehiem.
Un dārba laikā kaut kur iet projām no darba. Un sēžas mašīna.
Tas vis notiek darba laikā.

S Sudzibas.lv Admin 22.01.2021