www.sudzibas.lv Grifs AG Cik patiesībā droši ir ja Tevi apsargā Grifs AG

Grifs AG - Cik patiesībā droši ir ja Tevi apsargā Grifs AG

Labdien! Lieta tāda, ka 2014 gada vasarā man pie T/P Alfas nozaga divriteni un šogad es pazaudēju otro velosipēdu tieši šajā pat iestādē abos gadījumos ir ierosināti kriminālprocesi un it kā notiek izmeklēšana. Kopējie zaudējumi man ir ap 800 EURO. Protams, liela daļa atbildības ir jāuzņemas man taču fakts, ka T/P Alfu apsargā 24/7 un virs riteņu novietnēm ir uzliktas kameras liek aizdomāties par to cik atbildīgi strādā Grifs AG apsargi jo ja redzot, ka ar velosipēdu piebrauc viens un uz tā paša riteņa aizbrauc cits cilvēks -vai arī redzot aizdomīgas personas kamerās nevar piezvanīt 110 - tad jautājums, ko dara tie saucamie apsargi, kam it kā jārūpējas par drošību ?!

K kirpičs 26.08.2015

iemācies velosipēdu piesprādzēt un būs vieglāk.

R ri4y 26.08.2015

Lielveikalā ir vismaz 50 videokameru, kurās jāskatās apsargam ikdienā, kamerās regojās tūkstošiem cilvēku. Līdz ar to tu esi idiots, ja domā ka apsargs tikai to vien dara ka skatās uz velosipēdiem. Mans ieteikums. Man velosipēds jau 8 gadus, pa šo laiku nomainīju tikai slēdzeni, nopērc veikalā titāna ķēdi, kuru ar knaibēm nepārkost un A klases slēdzeni, cena veikalā ķēdei 1 m 35 eiro, slēdzenei 50 eiro, toties ne viens nenozags, varēsi pēc tam skatīties uz ķēdes un uz slēdzenes cik reizes viņu mēģinājuši pārkost.

Dmitry Resnais 10.04.2016

piebildīšu ka varēsi ne tikai uz ķēdi un atslēgu skatīties, bet piedevām uz pliku, aplasītu rāmi....ha,ha :)

F Fufu 18.12.2017
Nemaksā par virsstundām

Kā tas ir iespējams. AG GRIFS nemaksā datbiniekiem par virsstundām. Visi zin un neko nedara! Kāpēc Darba inspekcija netaisa reidus un nepārbauda!

V vikvit 08.09.2019

Bet pagaidiet , apsadze atbild par pasu objektu , klientiem , neviss par Jusu velosipediem . Jus savu riteni piestiprinajat , kad aizgajat uz t/c ALFA . Un ja Jums to riteni nozaga , tad apsadze nav vainiga uz to . Policija kad atbrauca, viņi taču neko nav teikuši apsardzei un vienigais,ko apsadrze vareja izdarīt , ja jau par velu skriet tam ritenim pakal , nodot videoierakstus policijai , ko droši vien arī izdarija .

Redx 89 01.06.2023
Krāpnieki nemaksā laiku un šmaucās ar nodokļiem un algām

Vēlētos pievērst uzmanību Grifs AG SIA .
Darba apstākļi šausmīgi pa ģērbi ko izsniedz nobružāti vadītāji vienmēr kavē viņiem kamera vidējo apsargi pārējie visu laiku alkohola reibumā un ne ierodas laikus
Viņi visu laikā vaig viņu darbu darīt apnika tie mazi bērni . Kur tādi dauņi rodas.