www.sudzibas.lv Green Time Krāpšana, tukši solījumi

AtrisinātaGreen Time - Krāpšana, tukši solījumi

Šis uzņēmums nodarbojās ar meža izvešanu un apauguma kniebšanu šķeldai. Bija ievietots sludinājums kad meklē ekskavatora operatoru. Kad pieteicos bija mutiska vienošanās par samaksu un veicamajiem darbiem. Darba līgums tika solīts no dienas uz dienu 2 nedēļu laikā. Kad uzteicu darbu. Bija solījums kad tiks veikts pārskaitījums 2 darba dienu laikā par nostrādātajām stundām aptuveni sastādot 500euro. Šobrīd kontakt persona Gatis Petračuks izvairās no sarunām par samaksas veikšanu. Es saprotu katram var būt kāds grūtāks brīdis, bet ja tik vieglprātīgi liek virsū, mīksto " tad tas ļoti kaitina. Nākamajiem iesaku nekāda gadījumā neuzsākt darbu bez darba līguma uz rokas. Un nepaļauties uz cilvēka solījumiem, kad viss elektroniski tika izdarīts. Cik sapratu iepriekšējais operators arī bijis pats aizmucis. Takā tas nav tikai konkrēts gadījums ar mani, bet ir bijuši vēl.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Matīss668 18.07.2022

...

Good Intentions 17.07.2022

Normālā firmā dod līgumu uzreiz un nemaksā 2 darba dienu laikā.