www.sudzibas.lv Green Energy Service SIA Krāpšana - izmanto pakalpojumus par kuriem nesamaksa

Green Energy Service SIA - Krāpšana - izmanto pakalpojumus par kuriem nesamaksa

Esiet piesardzīgi veidojot sadarbību ar šo firmu. Mēs iekritām uz transporta pakalpojumu sniegšanu šim uzņēmumam. Viss skaisti līgums utt. Var izmantot arī otru nosaukumu AGRO LESTENE SIA. Izveido parādus sola samaksāt kad saņems subsīdijas no valsts bet nekā. 2 mēnešus vedam izveidojas liels parāds ( jo ka Tu neticēsi uzņēmumam kas nodarbojas ar biogāzes ražošanu) bet neka kad sākam pieprasīt apmaksāt iepriekšējos rēķinus vai arī pārtraucām pakalpojuma sniegšanu, sākas viss tīrāka ignorēšana. Neiesakām izvēlēties šis abas firmas ka sadarbības partnerus.

J

Работяга 13.01.2018

Jus ka musdien darbadeveji tiko no egiptes atbraucat no ilgas laikas atputas, uzzinat kapec pelnja neatnak ofshoros..