www.sudzibas.lv Green coffee tabletes Green coffee tabletes

Green coffee tabletes - Green coffee tabletes

http://www.veselibasfakti.lv/ reklamē green coffee tabletes notievēšanai, kādu laiku pasekoju līdz, jo pašai pēc dzemdībām problēmas ar lieko svaru, diemžēl portālā atsauksmes visu laiku tiek pārpublicētas, it kā tiktu rakstītas vakar. Un nevienas par to, ka kādam nebūtu izdevies notievēt. Tur kaut kas nav kārtībā.

D

N neKārtībnieks 31.03.2014

Trenējies, būs efektīgāk un lētāk.. Brīnumlīdzekļi neeksistē! Ir tikai cirpēju un aitu attiecības

Z zigs60 19.02.2015

Green coffe ir apšmaucēju kantoris!Nopirku iepakojumu samaksāju naudu lieroju mēnesi ne pieņēmos svarā nedz zaudēju kautko-ieturēju minimālu dietu.Sazinājos ar Green Coffe teica lai sūtot iepakojumu atpakaļ atgriezīšot 100%atpakaļ naudu.Aizsūtīju samaksāju par aizsūtīšanu-naudu atpakaļ atgrieza tikai daļēji, -jo esot viņiem jāmaksājot par izdevumiem utt.un pilnībā 100% nevarot atgriezt atpakaļ.Arī dokomentos kautkur esot apakšā maziem burtiem rakstīts kad naudu atpakaļ 100% neatgriezīšot.Uzmanieties no šī kantora un neticiet viņiem!