www.sudzibas.lv Granville sliktas kvalitātes produkts

Granville - sliktas kvalitātes produkts

Nopirku SIA TSC AUTO DUALS izplatīto produktu Granville Wax Polish veikalā DEPO. Izrādijās, ka produkts ir noslāņojies, un nekam vairs nav derīgs. Kā vēlāk noskaidroju, izrādās, ka šo produktu ražo Ķīnā, nevis Anglijā, kā tas ir norādīts uz iepakojuma.
Esmu jau iepriekš saskāries ar SIA TSC AUTO DUALS sliktās kvalitātes produktiem no BioLine, kurus tirgo DEPO.
Vai tad tiešām nevar tirgot nedaudz dārgākus, bet kvalitatīvākus produktus?

U

G Gudrītis13 16.11.2012

Gadu pastrādāju Anglijā moijkā. Nu šitādu brīnumu kā Granville, iespējams, no Ķīnas, angļi paši nepērk. Šāda tipa produktus zem angļu karoga sūta uz bijušajām kolonijām. Pričom te Latvija ? Vai tiešām to var nopirkt DEPO ?

T tscduals 16.05.2013

Sveicināti. Izskatās jau pēc konkurentu darbiņiem, bet lai vai kā atbildēsim.
Tas ka vasks stāvot plauktā noslāņojas ir tikai normāli, jo tā ķīmiskajām sastāvdaļām ir tāda tendence (arī kefīrs stāvot noslāņojas, bet to sakratot, tas atkal iegūst savu ierasto konsistenci :)). Tas notiek ar jebkura brenda autovasku. Vienīgā atšķirība ir tā, ka Granville gadījumā produkts ir iepildīts caurspīdīgā pudelē un šis process ir redzams, turpretī citiem ražotājiem pudeles ir necaurspīdīgas un jūs vienkārši neredzat, kas notiek iekšā. Tieši tādēļ jau uz ikviena vaska pudeles ir rakstīts - pirms lietošanas sakratīt. To skratot produkts atgūst viendabīgas vielas izskatu un ir lietojams bez jelkādām galvas sāpēm. Pie tam šis produkts tiešām ir visaugstākās kvalitātes - ir mēģināts apstrādāt vairākas mašīnas un rezultāts neliek vilties.
Būtu jau arī interesanti uzzināt, no kādiem avotiem tad uldamons ir noskaidrojis par šī produkta "īsto" izcelsmi :).
Ar cieņu TSC DUALS