Granulators.co/ Granulators.lv - Krāpšana

2018. Gada janvārī no Sia ''baltic Unique Solutions'' (mājas lapa tajā laikā www.granulators.lv) iegādājos granulatoru kopā ar rezerves aprīkojumu, kādus 7 mēnešus diezgan akli gaidīju iekārtu, tad vēl dažus mēnešus, kad atgriezīs naudu. Beidzās viss protams ar ilgstošiem tiesu darbiem un visu, kas no tā izriet. Pēdējā informācija bija, ka uzņēmuma darbība ir apturēta un tiesu izpildītāji strādā, lai klienti atgūtu savu naudu (tajā skaitā es) , bet dažas dienas atpakaļ vietnē ss.com pētot, kas jauns konkrēto iekārtu piedāvājumā pamanīju, ka atkal parādījušies granulatori, kādus tirgoja Sia ''Baltic Unique Salotions'' un jā - apskatot pievienoto ''linku'' uz mājas lapu tiku savienots ar veco labo granulators.lv, kas tagad pēc domēna maiņas ir kļuvis granulators.Co, visi tie paši teksti un piedāvājumi, pat telefona numurs tas pats, daļa informācijas gan dzēsta (uzņēmuma nosaukums, adrese un direktora vārds) . Ņemot vērā savu negatīvo pieredzi un ņemšanos ar to visu, gribu brīdināt cilvēkus, lai uzmanās un kārtīgi apsver variantu iegadāties iekārtas no konkretā uzņēmuma vai ar to saistītām personām.

D

Life_is_life 11.11.2019

Uznjemuma ipasnieku Vards Uzvards

Life_is_life 11.11.2019

Baltic Unique Solutions SIA. Lauvu iela 13. LV-1024 Berģi Latvija. +371 26433458