www.sudzibas.lv Grandbau SIA /Gesl SIA Nepilda saistības par parāda atmaksu

Grandbau SIA /Gesl SIA - Nepilda saistības par parāda atmaksu

Uzmanību! Krāpnieks! Tautai jāzina savi varoņi! Ļaudis,neielaidieties nekādos darījumos ar SIA "GESL", reģistrācijas Nr. 42403029228, juridiskā adrese Tilžas iela 13-2, Baltinava, Baltinavas novads valdes locekli Vitāliju Gavrilovu (60% kapitāldaļu īpašnieks), kurš tagad darbojas SIA "Grundbau", reģistrācijas Nr. 40103971480, vārdā, kura cenšas piedāvāt urbšanas darbus, ģeoloģiskās izpētes darbus , dažādu inženiertīklu būvdarbus. NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEMAKSĀJIET šai kompānijai vai personai avansa maksājumus. Pēc 15 000 eiro avansa saņemšanas no SIA "Energotaupošas tehnoloģijas un sistēmas", līgumā minētie darbi būvobjektā tā arī netika uzsākti. No sākuma tika stāstīti dažādi bēdu stāsti un nenogurstoši solīts avansu atmaksāt "tuvākajās dienās", bet vēlāk "biznesmenis", (uzņēmuma aktīvā kontaktpersona ir vitālijs gavrilovs) kļūstot nesasniedzams (zvanot uz minētā "biznesmeņa" mobilo tālruni, dzirdam ka abonents "ir aizņemts un pašlaik nevar runāt) , centās pazust no redzes loka. Šobrīd esam apzinājuši bez mūsu uzņēmuma jau vēl arī vairākus pēdējo gadu laikā apkrāptus uzņēmumus un privātpersonas par kopējo izkrāpto naudas summu pāri par 35 000 eiro. Par minētajiem krāpšanas gadījumiem pret gavrilova kungu vairāk kā divus gadus atpakaļ valsts policijas rīgas reģiona pārvaldes jūrmalas iecirknī ir ierosināta krimināllieta, kura drīzumā tiks nodota kriminālvajāšanai. Pēc krimināllietas ierosināšanas minētais kungs mazu daļu no izkrāptās naudas ir atmaksājis, bet kopš 2018. Gada marta mēneša par parādu vairs nliekas ne zinis, uz zvaniem un īsziņām neatbild.

V

Grandbau SIA /Gesl SIA.
Man nesen atnaca vestule no Policijas ka Krominallieta izbeigta pret V.Gavrilovu jo nesasakata krapsanas pazimes.
Krapsana ir moziedzigs nodarijums, kas var tikt izdarits tikai ar tiesu nodomu..Personas nodoms var but konkretizets, gan ari nekonkretizets.Nodarijums nevar tikt kvalificets kaa krapsana, ja nav ieguti pieradijumi tam, ka persona apzinati maldinajusi citu personu vai, izmantodama vinu uzticesanaos...bla bla bla...saka ka esot Civillieta.Isak sakot puiselis ir ieminis tacinu un zinas kas un kaa tapec ari turpina savu darbibu...

V Valdis59 15.09.2019

Tās lietas šim figurantamgan jau ir gana daudzas, un arī cietušo ir ne mazums...Mūsu gadījumā krimināllieta Nr.11410004416 ir no Prokuratūras nosūtīta uz Tiesu un pirmā tiesas sēde ir jau nozīmēta uz 16.01.2020.

G GodīgsLVPilsonis 21.01.2020

un kā beidzās tiesa 16.01.? ir rezultāti?

Grandbau SIA /Gesl SIA.

H heating 15.09.2019

Tad jau Jums pozitivi virtzas kautka suz prieksu!:))

N naxina 24.10.2019

Dobrij denj! Ja kak i vi postradavwaja etim letom ot Vitalija ,xotelosj bi poobwatsja s vami,esli mozno.Nadina.

V Valdis59 24.10.2019

29428394 piezvaniet, aprunāsimies.

V vastubuve 01.02.2022

Vitālijs Gavrilovs nodarbojas ar sīko būvniecību, piedāvā ģeoloģijas pakalpojumus, pamatu izbūvi, ūdens spices un dziļurbumus.

Spriežot pēc komentāriem šajā portālā neesam ne tuvu pirmie kuri ir cietuši no šīs organizācijas.
Īsumā:

Ir vismaz divi darboņi ar Vitāliju priekšgalā kuri atsaucās kā profesionāli ģēologi un ūdens spiču ierīkotāji, atri atbrauc uz objektu ar bmw sedana markas automašīnu (ļoti netipisks darba auto), bagažniekā viņiem ir zemes urbis. Ātri izurbj 3 caurumus un prasa 250Eur.
Mums bija divi dažādi objekti kur gribējām noskaidrot grunts sastāvu pirms zemes gabala iegādes, tātad samaksājām 500Eur, lieki piebilst ka nekādu čeku par skaidras naudas darījumu nesaņēmām.

Mūsu traģiskā kļūda bija, ka mēs vēl šiem darboņiem pasūtījām dziļurbumu, ko Vitālijs solīja ātri un operatīvi nokārtot, tikai tagad saprotu, ka viņam nekādas nopietnas urbšanas iekārtas nav, mēs pasūtījām arī dziļurbumu, Vitālijs ātri mums atsūtīja avansa maksājumu 1625Eur apmērā, ko arī samaksājām uz izrakstītā rēķina pamata.

Gāja laiks un darbonis pazuda, nebija ne ģeoloģijas rezultātu, ne solītā urbuma. Sākās šovs ar meliem un atrunām, šodien, rīt, atkal rīt utt, pa vidu vēl ceļojumi uz Āfriku un iesprūšana lidostās utt, diezgan klasiski meli.

Apmēram pēc diviem mēnešiem ar neskaitāmiem atgādinājumiem un brīdinājumiem par publisku sūdzību dabūjām ļoti primitīvu ģeoloģiju vienam zemes gabalam. Ar to mūsu "veiksme" beidzās.

Šobrīd Vitālijs ar grupu ir piesavinājies 1875Eur un veic visādas krāpnieka cienīgas afēras ar atrunām kapēc nauda vēl nav atgriezta.

Šis ir pirmais solis ar ko bridinam pārējos potenciālos "klientus" un lūdzam atsaukties līdzīgi apkrāptos lai pievienotu Jūsu liecības apjomīgam iesniegumam Policijai, VID, un PTAC. sūtiet savus iesniegumus brīvā formā uz [slēpt]@gmail.com

Vitālijam šī nebūs pirmā reize nonākšanai Policijas uzraudzībā, un ši būs jau darbošanās grupā, kas ir pa visam cits pants un atbildība.