www.sudzibas.lv Granbrik Slikts serviss!

Granbrik - Slikts serviss!

Ļoti nelaipna attieksme pret klientu! Vēlējos iegādāties briketes uz ko man rupji atbildēja, ka uz Rīgas centru nebrauc! Es saku tur ir ļoti ērti piebraukt pat ar fūri uz ko man atbild tev taču Saka, ka nebrauc uz centru! Ļoti slikta attieksme un noteikti neiesaku šo pārdevēju! Ja tāda attieksme ir tikai par transportu tad varu iedomāties, kādas kvalitātes preces tiek piegādātas! Esiet uzmanīgi!

D

D Darkmain 15.01.2024

Labi puisīt, liecies mierā un turpini iesākto uz dīvāna! 🤣🤣
Man vienkārši ir svarīga kompānijas attieksme pret klientiem! Un daudziem viņa ir svarīga! Un attieksme ir gaužām slikta, tik pat cik tava '' pareizrakstība''
Man noteikti nav svarīga cilvēka nacionalitāte! BET ATTIEKSME KĀ TĀDA! IZLASI VĒLREIZ!
Šeit ir mans viedoklis, tas arī viss! Tavu viedokli šeit neviens nejautāja! Savas pirmsskolas izglītības zināšanas arī vari paturēt pie sevis dīvānā un pieteikties pie privātskolotāja lai ievieš tev apskaidrību pareizrakstībā! 😅🤣
Savas kompānijas nekompetento attieksmi noteikti gribās attaisnot! Lai veicas biznesā!