www.sudzibas.lv Grāls Būve nemaksā naudu

Grāls Būve - nemaksā naudu

Grāls būve, tā valdes loceklis Andris Korsakaitis ar savu dēlu būvdarbu vadītāju, strādniekiem piesola lielu naudu un beigās nesamaksā ne ko, objektu nodod naudu saņem un uzmet strādniekus. Krāpnieks nesaistaties ar viņu. Neceļ klausuli, visu laiku pārzvanīs. Paēd uz strādnieku rēķina.

I

I Ivoreines 11.06.2013

Andris Korsakaitis krāpnieks

I Ivoreines 11.06.2013

Grāls būve krāpnieki, nav samaksājuši par diviem objektiem,

K ksprancis 12.06.2013

Nekādi nodokli netiek maksāti vispār. Strādāsiet mājās tas ir plus, tālrunis apmaksāts . Bet ja izdosies parakstīt līgumu – jums veicas, bet līguma būs 180, nu ne vairāk. Naudu jums vajadzēs no pirmās darba dienas lūgties, priekšniekam tas liekas normāli. Ja būs kaut kāda nesaprašanas jūs tik un tā būsiet vainīgie. Ja, piemēram, darba algu, ka man sakuma maksāja 600 latus mēnesi, bet pēc kāda laika tā tiks nogriezta līdz 300, un būs kaut kavējumi ar vārdiem „Klienti parada un nemaksā”. Tas ir normāli uzņēmumam – standarta prakse. Normāli strādāt neceriet, jo tur nav ne tāmētāju, nu nekas, ir vardi un vis. Ja gribat patērēt laiku un dabūt vel naudas trūkumu, tad ja – tas ir īsta vieta.
Tagad viņš ir SIA'' AAMK'' un kādu laiku atpakaļ SIA 'ARBOLINE" maina tikai sia nosaukumus un apkrāpj cilvēkus

E Ernests2 22.03.2019

1) andrim korsakaitim nav dēls un nekad nav bijis! Tas jau vien rada sajūtu, ka šīs sūdzības ir pilnībā nepatiesas.
2) pilnībā sagrozīta izpratne par to, kā ir jāstrādā. Vadītājam nav vislaik jāmaksā avansi! Un cik saprotu, tad sūdzības ir no tiem, kuri paši strādāt nevēlās, bet algu gan lielu gribās.
Pazīstu andri, ļoti labs darba devējs un daudz lielisku projektu kopā izveidots.
Vajag tikai strādāt un domāt ar galvu, nevis pēc tam gaidīt lielo naudu no darba devēja, kur, protams, nav par ko nemaz maksāt.