www.sudzibas.lv GR TRANS Krāpniecība GR TRANS

GR TRANS - Krāpniecība GR TRANS

Lūdzu uzmanaties no šīs krāpnieku autotransporta firmas.Sākot darbu sola vienu bet pēc tam ............izmaksā daudz mazāk tika nekā solīts.Autovadītāji visu laiku mainās.Pēc reisa vadība aizbildinās ka uzdoto brīdi nav nauda ,algu izmaksās drusku velāk un izmaksāšana velkās mēnešiem.Firma jau vairākas reizes bankrotējusi.Iepriekšējais nosaukums BRASLA AR.Autovadītāji esat piesardzīgi.

J juris silis 26.11.2012

Piekrītu, algu aiztur, atrunājas ka izmaksās vēlāk.Autovadītāji visu laiku mainās.

A andrej1976 03.03.2013

Autovadītāji visu laiku mainās.Algu maksā aploksnē un protams ne tādu kā solija darbu uzsākot, izrādā ka mēs autovadītāji visu laiku esam par kaut ko parādā.Izmaksā tikai minimumu kaut pienākas daudz vairāk.Mašīnas vecas lūst un ar kuram dzen uz eiropu, ar lieliem noskrējieniem un degvielas pateriņiem, bet vadītājam jāiekļaujas degvielas normā.Kad šofers sāk jautāt pēc naudas parastā atbilde ka vis nav sarēķināts un ar to vis beidzās.Tāpēc esiet uzmanīgi ar šo organizāciju.

O oskars9757 13.10.2013

Autovadītāji mainās algu neizmaksā, paliek parādā lielas summas kuras nevar dabut atpakaļ.