GPS navigācijas no ss.lv - krāpšana

Uzmanieties, ja vēlaties iegādāties GPS navigāciju no pārdevēja ar tel. nr. 29768451, teksts ir šāds-
IGO Primo Android GPS навигатор + планшетный компьютер с Wifi + 8 Gb память + 512mb Ram + FM + 2D & 3D. Экран Super HD 7' (1024x600) + мощный и быстрый процессор 1. 3 GHz.. 7” HD (18см) 8Gb – 85 €
7" HD (18см) 16Gb - 95 €
Новый в оригинальной упаковке.
Veiklais darbonis (ar melnu auto) atveda navigāciju (Rīgā) par 5 eur, planšete bija smuki sapakota oriģinālā kastītē, kurai uzlīmēta oranža cenu zīme, tikai bez pašas cenas,planšete ātri ieslēgta, viss darbojas.....fiksi kastē iekšā..... par 8 Gb paprasīja tādu cenu kā par 16 Gb, jo lielākie tobrīd nebija, vēl gribēja par 7 eur notirgot čeholu, trakākais, ka tikai mājās aizbraucot pamanījām, ka planšete ir pamatīgi saskrāpēta- 2 lielas un 3 sīkas švīkas, protams, ka aizsargplēve arī nebija. Tātad- tiek tirgotas stipri lietotas planšetes, bet reklamētas kā jaunas.

N

A a1a1 28.10.2016

Ir jaizvairas no sludinajumiem, kas ir tikai krievu valodā , jo kā zināms krievi ir deģenerāti, kas zog un apkrāpj cilvēkus vienīgais ko viņi saprot ir lamuvārdi vai fiziska ietekme . Ja cilvēks ir kaut cik intelektuāls viņš mācēs uzrakstīt tekstu latviski.

б Борька 31.10.2016

Tikai nevajag aprunāt krievus.Latvieši arī gadās tādi,ka kaut no tilta meties nost. Šajā valstī dzīvo daudz dažādu cilvēku..Par latviešiem arī daudz ko sliktu var pateikt,bet krievi ir klusāki par latviešiem-viņi vienkārši klusē.

Nordmann 05.11.2016

Ja cilvēks ir kaut cik intelektuāls,viņš nevērtē visu tautu pēc dažiem indivīdiem.Deģenerātismam nav tautības.
Runājot par lietu-pirkt no rokām vienmēr ir risks,ar to ir jārēķinās.Pirms dodat naudu,prece jāpārbauda pienācīgi.Ja pārdevējs liedz tādu iespēju,tas jau ir pietiekams pamats aizdomām par preces neatbilstību aprakstam.Krāpnieki ir,un būs,un viņu veiksme,lielākoties,ir atkarīga no mums pašiem.

Dainis 16.06.2017

Tā ir , kā saka skopais samaksā dubultā, ja pirktu normālu navigāciju specializētā veikalā tad tā nebūtu, nevis Ķīnas navigācijas visādos kaktu kantoros ...