www.sudzibas.lv Gouglas Latvia kolonnas jaunaa prieksnieciiba

Gouglas Latvia - kolonnas jaunaa prieksnieciiba

Labdien!
Nevareeju nokluseet, bet gribu pateikt, ka vairs jau nav taa Kolonna, kas bija ieprieksh, kad iipashniece bija Ieva Plaude. Tagad jaunaa priekshnieciiba, tai skaitaa Dita Dricka, Kristiine Freimane un Laura Lustika nezheelo darbiniekus un atlaizh ne paar ko! Taisa no darbiniekiem gandriiz noziedzniekus, recedivistus, draud ar policijam un pantiem, lai tikt valjaa no cilveekiem. Nezinu tikai ko vini ar to grib panaakt? Lai palikt straadaat uzneemumaa, vajag zinaat visus likumus, to neviens tur nemaaciis, un ja nezini, kaa dariit visu, tad uzreiz vajag paskaidrojumu. Kaa teica pati Laura Lustika, izdziivos stipraakie un vinjus neinteresee kursh. Veikala vadiitaajiem vajag kaartot tikai dokumentus visu dienu, nevis celt apgroziijumu, kas tagad ir galvenais. Kaut vai pashi nesen samaksaaja sodus par to, ka nebija licenzes, lai veikalos skaneetu muuzika. Vienkaarshi atrod iemeslu, kaa tikt no cilveekiem valjaa, galvenais ka no vecajiem darbiniekiem, un neko tiem nemaksaat, nekaadas kompensaacijas. Piesieties var pat pie staba, bet vajag pashiem raadiit piemeeru, briidinaat meenesi ieprieksh, un, ja taa gribaas ielikt savus cilveekus, vajag cilveeciski to dariit, un pateikt vismazs "PALDIES!" darbiniekiem, kas nostraadaaja tik ilgu gadus uznjeemumaa, bija lojaali tam un centijas celt apgroziijumu! Nevienam neiesaku iet straadaat shajaa uznjeemumaa, kameer tu straadaa vel taada priekshnieciiba! Simts reizes padomaajiet ieprieksh!

P pufa 08.07.2010

mjāāāā, nez cik sen tu pati strādā tajā "Gouglas Latvia" eks- Kolonna!? es Tevi atbrīvotu par to vien, ka pati lāgā nezini, kur strādā! ir nevis "Gouglas Latvia", bet "Douglas Latvia"!Bet, runājot, par Tavu jauno vadību- tas tiesa, viņi ir īsteni vampīri, kas meklē, kā atbrīvot vietu saviem radiem, draugiem un kaimiņiem... Ja vēlies "atspēlēties", paseko, kā viņi ievēro darba likumdošanu, jo zināms, ka tas viņiem klibo, jo īpaši samaksa par darbu svētku dienās. Pastudē MK noteikumus par svētku un atceres dienām, un paskaties, ko viņi apmaksā kā nosaka likumdošana. redzēsi, ka vienu otru svētku dienu viņi piemirsuši apmaksāt, ja veikals strādājis...

O olalaa 08.07.2010

Douglas-Hujouglas pretīgas vecenes Alfā, vēee, negribas tur neko pirkt, resnas... Bet KRISTIANA ir zuper pārdevējas!!!

P pufa 08.07.2010

Izskatās, ka pati esi no Kristiana, kas Alfā atvēries nesen. viss liecina, ka pat neesi bijusi Douglas, ka tā spried par meiteņu izskatu, ja vien tev resnas nav visas, ka nav anorektiķu izskatā. Kas slikti izsakās par konkurentiem, tiem neiet bizness!

L Liiiii 10.07.2010

Pērkot kosmētiku, laikam man svarīgākais būtu tas, lai man iesaka to, kas man der, nevis, lai pārdevējs ir tievs. Bet man ļoti nepatika Alfas Kristianas apkalpošana, zinu, ka tur vairs nekad neiešu, turpretī Alfas Douglas likās ļoti zinošas darbinieces

P pufa 10.07.2010

Piekrīti, Liiiii, nav Alfas Duoglasā resnas darbinieces! Un, ja arī būtu, galvenais ir serviss, kā piedāvā un pasniedz produktu un cik sakopts ir pārdevējs, nevis cik tievs vai resns. Vēl neesmu bijusi Alfas Kristianā, bet jau tagad zinu, ka turp noteikti neiešu pēc Olalaa replikas.

M Marta 15.07.2010

Pufa, paldies, ka paskaidroji! Nee, protams, ka es nezinu kur es straadaaju:))), Loti gudri! Visos Rigas tirdznieciibas centros ir Douglas veikali un es zinu, kaa rakstaas Douglas Latvia.
Un kaa tu pati vari zinaat un apgalvot, ka vini nemaksaa par sveetku dienaam. Kas, kas!!! Bet taa nav! Maksaa! Runa bija par ko citu. Par attieksmi!
Laikam jau pati straadaa uznemumaa, nav saubu. Veiksmi tev!

P pufa 16.07.2010

:) nestrādāju viss Douglas Latvia.

N nensi 16.07.2010

ANTInepatika pret Alfas Douglas, veeeeeeee...

A Austra 22.09.2010

kolonna, douglas, kristiana tas viss pieder kolonnai!

taa kaa tikai nosaukumi atskiras bet pieder vienam

K Katerina 21.12.2010

Vakar sasapos ar ļoti nelaipnu kolonnas pārdevēju, kura nopētija mani no galvas līdz kājām un uz jautājumu :"Man lūdzu Dioru Addict"" viņa atbildēja: "Vai jūs domājat viņas pirkt?", Nē, ziniet, aizņemties...

Līdz pēdējam brīdim viņa laikam nevarēja aptvert, ka es vēlos iegādāties smaržas 80LS Vērtībā...

Uz manu laipno- paldies, uzredzēšanos, viņa neatbildēja neko.. un seja viņai bija kā no akmens.. fuj, viss garīgais sabojājās, kaut gan par smaržām man protams prieks !!!

S Sofija 11.03.2011

Jā, prestižie, galantie veikali pamazām paliek par mēslainēm.
Nu tad drīzumā bankrots tādiem, jo tas jau arī nav labs rādītājs, ka darbinieki bieži mainās.
Man patīk "'DISCO"' veikali, it īpaši tērbatas ielā, foršas meitenes, zinošas un plus katru mēnesi vēl dabūju dažādas dāvaniņas!
Katru mēnesi skrienu uz turieni, kad saņemu algu!