www.sudzibas.lv Gops.lv Saņem avansu un pazūd, neveic darbus pēc līguma

Gops.lv - Saņem avansu un pazūd, neveic darbus pēc līguma

Iesaku uzmanīties no Gops SIA piedāvātājiem pakalpojumiem. Uzņēmuma īpašnieks un valdes loceklis Tereškovičs Artūrs labprāt pieņem avansa maksājumus par bruģēšanas darbiem un pēc tam pazūd. Apjautājot viņa radiniekus, top skaidrs, ka puisim ir nopietnas problēmas ar alkoholu un ar veselo saprātu. Turaties no šī uzņēmuma un personas labāk pa gabalu.

O

T Tereškovičs 22.08.2022

Pilnīga dezinformācija!

T Tereškovičs 22.08.2022

SIA Gops apskatot savus līgumus,sadarbības partnerus,neatrod partneru vidū SIA Onninnen...Paldies par reklāmu!Arī slikta reklāma ir laba reklāma!

G Gops LV 27.03.2023

Situācijas izklāsts;
1.)Objekta notāmēšana pēc ieteikuma(tur tiek pievienota strapnieka %,nesadārdzinot klientam tāmi)
2.)Zvana klients Ģirts Vilciņš un saka,ka strapnieks ar viņu ieraujot esot izmuldējies par % un līdz ar to vajag šos % izņemt laukā.Gribu teikt,ka vēl neesam neko vienojušies par darbu izpildi!
3.)Samazinam tāmi,vienojamies par darba uzsākšanas datumu.
4.)Šajā brīdī zvana strapnieks,kur saka,ka citā objektā kkas nogājis greizi un vajag aizņemties no manis naudu-to arī aizdodu,jo saka,ka sanācis nesmuki,bet šo pieliksim kkur pie papildus darbiem(tādi noteikti būšot).
5.)Nu man zvana Ģirts Vilciņš un saka:"Atvaino,bet esam atraduši citus meistarus ".Šos meistarus bija atradis šis starpnieks ,kurš gribēja visam šim darījumam pa vidu nopelnīt-viņi abi ir labi draugi!
6.)Esmu plānojis savu laiku un gatavojies šiem darbiem,kā arī uzticējies šo cilvēku godīgumā!
7.)Pēkšņi man atskan telefona zvans un šis Ģirts Vilciņš man paziņo,ka tomēr kkas nogājis greizi viņu shēmelē un vajagot man veikt šo darbus,kur atkal man no tāmes novelk kkādus ciparus.
8.)Uzsāku darbus vienojoties par avansa summu un starpnieks atdos naudu (kuru aizdevu) darbu uzsākšanas pirmajās dienās.
9.)Strapnieks man naudu neatdeva un līdz ar to izdarīju secinājumus,ka abi vien ir blēži un jāmet mieru šiem darbiem ,kamēr vēl nēesmu pataisīts par viņu vergu!
10.)Līdz ar to seciājums;Mani šeit uzmet visos virzienos un beigās es vēl saņemu šeit kkādas sliktas atsauksmes!

REZUMĒ:NEKAD NEVEICIET DARBUS KĀDAM RADINIEKAM VAI TUVAI PERSONAI,JO TĀS VIENMĒR BŪS PROBLĒMAS PAR KURU CĒLONI TIKSIET PATAISĪTS JŪS!